2733
2739
عنوان

رانندگی

199 بازدید | 32 پست

امروز چندمین جلسه  تمرینم بود البته با ماشین خودمون . خدایی فکر نمیکردم اقندر ساده باشه . ولی خیلی نیاز به تمرین داره بعدش دیگه مسلطی راحته . من تصمیم دارم حتی تا یک ماه هم ک از اومدن گواهینامم گذشت سرعتمو بالای ۴۰ یا ۶۰ نبرم تازه اگر هر روز رفتم بیرون اگر نه بعد دوماه یا سه ماع ک دیگه کامل مسلط شدم والا جون ملت و من که از سر راه نیاوردیم . و همچنین جون موجودات زنده دیگه . طر فتو شهر ما شعور نداره حتی راهنما بزنه درسته ربطی به جنسبت نداره ولی معمولا همین مردات که گند میرونن قربانی پدرسالاری بودن فقط اخلاقیاتو از یه مرد قربانی نمیگیره شعور و فرهنگو هم ازش میگیره 

من چند ساله رانندگی‌میکنم

یادم نمیاد سرعتم از ۷۰ بالاتر باشه

یا راهنما نزده باشم

حتی شب ساعت یک هم پشت چراغ قرمز وایمیستم

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا تو اینو گفتی اما ۲بار که نشستی بار سوم دیگه حوصلت نمیکشه با ۴۰ تا بری🤣از من گفتن😎

نه بحث حوصله نیست باید بایده منو نیمشناسی تو انقدر ادم قانون ممدیم . حوصله من پشیزی ارزش نداره وقتی حرکتی گه میخوام تو جامعه بزنم یه حرکت شخصی نیست متوجهی ؟ 

ضمنا مامانمم همینطوره حتی بابام . امکان نداره حتی راهنما یادشون بره بزنن . بعد از بیست سال رانندگی کردناشون هنووووز انجام میدن نامزدمم همینطوره . خودمم قبل از رانندگی وقتی عابر بودن تو خیابون حتی وقتی ماشین رد نمیشه از خیابون چون چراغ سبزه من میموندم تا قرمز شه بعد برم همیشه هم شهریام نگام میکنن و میخندن ولی همونطور که گفتم باید بایده جانم 

من چند ساله رانندگی‌میکنم یادم نمیاد سرعتم از ۷۰ بالاتر باشه یا راهنما نزده باشم حتی شب ساعت یک ه ...

درود . گرامی گفتم که ربطی به جنسیت نداره و جنسیت ستیزی نمیکنم . تو شهر خودمونم گفتم وگرنه من شیراز اومدم مثلا یا تهران حتی ینفرو ندیدم بپرونه بجز تعداد اندکی ولی کافیه یبار بیای کهگیلویه و بویراحمد تا متوجه شی چقددددر ادما قربانی عدم اموزش و فرهنگ درستن . 

منم فک میکرذم راحته عاشق رانندگیم هستم از وقتی گواهینامه گرفتم تنها میشینم همه ذهنت باید درگیر باشه ...

منم تازه قبول شدم اما از سربالایی وحشت دارم نمیتونم ماشین تو سربلایی حرکت بدم محلمونم همش سربلایی شانسی میتونم ماشینم یهو میره عقب اگه ترافیک باشه میخور به ماشین پشتی تا من حرکت کنم

منم فک میکرذم راحته عاشق رانندگیم هستم از وقتی گواهینامه گرفتم تنها میشینم همه ذهنت باید درگیر باشه ...

اره دیگه مسئله مرگو زندگیه . حتی اگر ده سال بعد از رانندگیم بگذره بازم حاضر نسستم حین رانندگی تلفن جواب بدم . اول میزنم کنار توقف کامل بعد ... عزیزم درود بهت ک انقدر خوب رعایت میکنی . واقعا نیازه . طرف میزنه زیر یکی فلج میشه بابا هرچقدرم پول بدی دیگه طرف فلجه زندگیشو نابود کردی اونم با یه اشتباه توی یه ثانیه .

2738
اره دیگه مسئله مرگو زندگیه . حتی اگر ده سال بعد از رانندگیم بگذره بازم حاضر نسستم حین رانندگی تلفن ج ...

اره دیگه یا همه حواست باید به موتوری ها باشه حالا اونا خیلی خطرناک رانندگی میکنن ولی اگه بزنی بهشون خدایی نکرده اتفاقی بیوفته براشون به جز بیچارگی خود طرف که ناقص میشه عذاب وجدانم ادمو ول نمیکنه

منم تازه قبول شدم اما از سربالایی وحشت دارم نمیتونم ماشین تو سربلایی حرکت بدم محلمونم همش سربلایی شا ...

لطفا اول بورو تو خیابونای خارج شهر یا مسیر روستا هایی ک میدونی خلوتن اول سر بالایی های کم ارتفاع و کم شیبو بورو من همینکارو میکنم بابام میگه باید اول سربالایی خیلی کمو بری البته قبلش باید یاد گرفته باشی که اگر یهو ماشین تو خیابون یا اتوبان خاموش شد چقدر سریع روشنش کنی و بری دنده دو و سه و سریع سرعتتو همسان با سرعت اتوبان و جاده کنی . لطفا اول اینارو مسلط شو بعدش بورو سربالایی های خیلی بلند تازه  باید حتی تکنیک اینکه یهو ماشین تو سرازیر خاموش شه رو هم یاد بگیری باید از ترمز دستی استفاده کنی یا مثلا یواش بیاریش بالا و یکارای دیگه هووو انقد ترفند داره هنوز خودم مسلط نیستم فقط فقط روشن و خاموش و ترمز و توقف گامل و پارک و ... تا دنده سه هم فعلا رفتم یعنی سرعت هفتاد ولی بهت بگما خیابون و جاده ای که ما میریم هر نیم ساعت یدون ماشین رد میشه . جایی ک انتخاب میکنی رانندگی کنی خیلیه و منم بیناییم مشکلی مداره و  کلا باید خیلی مراقب بود اگر بخام تغییر جهات بدم بااااااید راهنما بزنم حتی از پنج سانت باشه . 

منم تازه قبول شدم اما از سربالایی وحشت دارم نمیتونم ماشین تو سربلایی حرکت بدم محلمونم همش سربلایی شا ...

تو ترافیک وایستادی منتظر بمون ماشین جلویی که راه افتاد ازت فاصلش زیاد شد بعد راه بیوفت گاز بده که برنگرده عقب ماشینت

درود . گرامی گفتم که ربطی به جنسیت نداره و جنسیت ستیزی نمیکنم . تو شهر خودمونم گفتم وگرنه من شیراز ا ...

همونجور ک ب قول شما ربطی ب جنسبت نداره

ب شهرهم بستگی نداره

هرجایی ادم با فرهنگ هست ادم بی فرهنگ هم هست

ولی این ثابت شده همیشه خانم ها قوانین راهنمایی و رانندگی رو خیلی خیلی بیشتر رعایت میکنن

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
لطفا اول بورو تو خیابونای خارج شهر یا مسیر روستا هایی ک میدونی خلوتن اول سر بالایی های کم ارتفاع و ک ...

اره خب منم کلا میرم جاهای خلوت واسه تمرین بنظرم‌افسر یه بخش کوچیکی از گواهینامس اصل کار خودتی که بعدش باید تمرین کنی کلی 

اره دیگه یا همه حواست باید به موتوری ها باشه حالا اونا خیلی خطرناک رانندگی میکنن ولی اگه بزنی بهشون ...

عذاب وجدان نخواهم داشت بهت قول میدم اگر خودم مقصر نباشم عذاب وجدان نخواهم داشت . عزیزم  یادت نره بدی ادمارو طرف بیشعوره تا میبینیه یه زن پشت ماشینه میاد اذیتش میکنه لایی میگیره بوق میزنه دستو پاچش کنه یبار با مامانم تو جاده یاسوج بودیم یه سمند مشکی بود باورت میشه تصادف کرد .؟.؟؟.؟؟ حتی یذرم ناراحت نشدیم چون حقش بود . با جون مردم بازی میکنن هسچ تازه با حریم شخصی ادمم بازی میکنن . 

بنابراین اگر خودت مقصر نبودی عذاب وجدان نگیر . تازه عذاب وجدان فایده ای نداره باید ریشه یابی کنی ببینی اشکال کارت کجا بوده . ولی بازم حق میگی عزیزم خصوصا تو شهر ما تو نمیدونی اگر یه موتوری مهم بوخوره به ماشینت ۷ودش مقصر بعد بمیره خانواده و خاندانش میفتن دنبالت تا این حد بی فرهنگ و اسیب دیده 

تو ترافیک وایستادی منتظر بمون ماشین جلویی که راه افتاد ازت فاصلش زیاد شد بعد راه بیوفت گاز بده که بر ...

گاز میدم اما انقدر پام دیر از رو کلاج بر میدارم که ماشین یا خانوش میشه  یا صدای بدی میده از استرس ها و الا تو کفی یه جوری رانندگی میکنم هرکی نگه فکر میکنه ۳۰ سال گواهبنامه دارم