2737
2734
عنوان

رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 32 پست
اره خب منم کلا میرم جاهای خلوت واسه تمرین بنظرم‌افسر یه بخش کوچیکی از گواهینامس اصل کار خودتی که بعد ...

دقیقا . شهر ما اموزشگاه استاداش کلا دو ساعت هر جلسه وقته بعد نیم ساعتشو میگه تا چایی بوخورم نیم ساعتشو به یه بهانه دیگه و درنهایت کلا شاید یک ساعت کار کرده باشه انقدر بی مسئولیت . واس همین خودم میخوام کامل مسلط شم تا وقتی رفتم اموزش همون بار اول قبول شم . ب خودم قول دادم اگر افسرتخلف یا کوتاهی کرد تذکر جدی بدم گزارششو بدم و سریع استادمو عوض کنم وظیفه اجتناعی هممونه واقعا با اینجور ادما برخورد کنیم .

گاز میدم اما انقدر پام دیر از رو کلاج بر میدارم که ماشین یا خانوش میشه  یا صدای بدی میده از است ...

میفهمم یادت باشه میلی متری پاتو از رو کلاج برداری هر چقدر پاتو از رو کلاج بر میداری به همون اندازه گاز بده یعنی یه میلی متر کلاج رو ول کن یه میلی متر بیشتر گاز بده خیلی  هم زمان با هم میدونی چی میگم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا . شهر ما اموزشگاه استاداش کلا دو ساعت هر جلسه وقته بعد نیم ساعتشو میگه تا چایی بوخورم نیم ساعت ...

اره والا کاش همه مثل ما بودن یکی تاپیک زده بود دوستم تازه گواهینامه گرفت زده به یه بنده خدایی  تازه من که بهش میگفتم چرا رفته تو شهر خطر ناک میگفت حرفه ای بود هرچقدرم حرفه ای بازم باید بعد گواهینامه با سرعت کم رفت و کلی تمرین کرد جای خلوت

همونجور ک ب قول شما ربطی ب جنسبت نداره ب شهرهم بستگی نداره هرجایی ادم با فرهنگ هست ادم بی فرهنگ هم ...

متوجهم گرامی قصد توهین به شما اقایونو نداشتم ما هممون انسانیم ولی عزیز یبار بیا دهدشت استان کهیگلویه تا بفهمی چی میگم . قطعا ادم با فرهنگ هم هست ولی تو  دهدشت تعدادشون بشدت پاینیه تصور کن طرف پارک کرده باید اول راهنما بزنه ولی راهنما نمیزنه یهو میپیچه تو جاده اخه من چی بگم به این ادم؟؟؟

2731
میفهمم یادت باشه میلی متری پاتو از رو کلاج برداری هر چقدر پاتو از رو کلاج بر میداری به همون اندازه گ ...

اره عزیزم میدونم من استرس میگیرم  تمام اینا وقتی خیابون صاف میرم تو سربلایی عکس العملم صفر میشه یعنی عین فلجا یا گاز میدم یا کلاج میارم بالا باهم نمیتومم ماشینم که میره عقب وحشت میکنم در صورتی که یکم طبیعی بیاد عقب ولی خب انقدر استرس میگیرم خراب میکنم مربیم میگفت همه از پارک دوبل وحشت دارن کار اموز من از 😂کلاج و گاز تو سربالایی  اصلا شده یه وحشت برام

اره والا کاش همه مثل ما بودن یکی تاپیک زده بود دوستم تازه گواهینامه گرفت زده به یه بنده خدایی   ...

اخه بگو ادم با عقلِ مدعی کجای دنیا تو کدوم مقاله علمی و مهارت شناسی انسان نوشته شده بعد چن هفته یا حتی یک ماه رانندگی طرف حرفه ایه . هه .  طرف باید تو مسیرای چهارصد کیلومتری رفته باشه تجربه نجات از تصادف داشته باشه . تجربه خاموشی توی سرابالایی یا سرپاینی داشته باشه تجربه سرقت غیرمجاز ازش رو داشته باشه و هزاااار چیز دیگه تا سرعت عملش بالا بره خدایی میبینی یه عده چقدر جو گیرن ؟ 

عزیزم بحث شوخیی نیساا حق بده عصبی بشم تو تصور کن بچه کوچیکت داداش کوچیکت یا خواهرت گوچیک طفل معصومت توی ماشین باهاته . یه بی شعوری میزته بهت تصادف میشه پای بچه قطع میشه  . میبینی ؟ میبینی چقدر ظالم و بی  وجدانن !!!

اره عزیزم میدونم من استرس میگیرم  تمام اینا وقتی خیابون صاف میرم تو سربلایی عکس العملم صفر میشه ...

کاملا طبیعیه یادت نره که کاملا طبیعیه یا تمرین درست میشه کامل . قطعا میتونی به خودت زمان بده و یادت باشه تابو و تلقین سازی نکنی تو ذهنت . هیشکی تو شکم مادرش چیزیو بلد نیست و علم ثابت کرده هیچ استعداد ذاتیی وجود نداره  و همه توانمندی ک انسان داره نتیجه محیطیه ک درش بزرگ شده و میزان تمرینی که کرده و میزان ورزشی که ذهنش کرده بنابرانی  تمرین کن . منبع حرفمم مقاله علمی هست اطلاعات بیشتر توی اکانتی بنامه 

niras.daily ‌موجوده هایلایت های مبانی مغز . چرا منبع حرفمو ذکر کردم ؟ چون نمیشه ما یه مطلب توی گوگل یا واتساپ بخونیم سریع بیایم بگیم دانشمندا گفتن شاید کارم برات عجیب باشه ولی در حقیقت بخاطر احترام به سعور مخاطب ذکر منبع موثق کردم . مرسی ازت و بیشتر ازیت وقتتونو نمیگیرم شب بخیر و اروم 

اخه بگو ادم با عقلِ مدعی کجای دنیا تو کدوم مقاله علمی و مهارت شناسی انسان نوشته شده بعد چن هفته یا ح ...

تازه باز خوبه با گواهینامه اموزش میشینن پشت ماشین من دیدم خیلی پسرارو پدر بهشون بی گواهینانه هیچی ماسین نیده فکر کرده چون پسرن دیگه تصادف نمیکنن اتفاقا زنا محتاط ترن و این خیلی بهتر

2740
تازه باز خوبه با گواهینامه اموزش میشینن پشت ماشین من دیدم خیلی پسرارو پدر بهشون بی گواهینانه هیچی ما ...

دیدموعزیزم طرف چون بچه پولداره  میشمیه پشت ماشین کارش چیه؟ فقط توی خیابون مزاحمت خیابانی برای بانوان و دخترا . به بهانه چی ؟ پوشش ؟ قیافه ؟ برامدگی های طبیعی بدن؟؟؟ 

بزار ازین بحث بگذریم که دلم خونه ازین ادمای بی فرهنگ و این مملکته بی صحاب . 

شبمون بخیر زیبا همیشه هیمنقدر صبور و با ظرافت کاراتو انجام بده موفق باشی 

مرسی عزیزدلم ولی افرین نداره چون وظیمونه میدونی ؟ ادم وظیفشو بجا بیاره نباید تشویقش کرد چون وظیفشه و ...

درسته عزیزم ولی بازم ازت ممنونم که رعایت میکنی خیلی شده که من بخاطره رعایت نکردنه بقیه راهنمانزدن سبقت غیرمجاز تاشب اعصابم خراب شده

درسته عزیزم ولی بازم ازت ممنونم که رعایت میکنی خیلی شده که من بخاطره رعایت نکردنه بقیه راهنمانزدن سب ...

متوجهم . خواهش میکنم مهربون ازتو هم ممنون که رعایت میکنی . و برای مدیریت عصبانیتت عزیزم رواداری کن . رواداری یعنی پذیرش . پذیرش به این معنا نیس که نقدی به طرف وارد نیست پذیرش به این معنا نیست که کارشون درسته پذیرش به این معنا نیست که حق مطلثه نه نه فقط اینکه بپذیریم وجود دارن بپذیریم نتیجه و برایتد گذشتشونن بپذیریم که پدر مادراشون صلاحیت پرورش یک کودک رو نداشتن که حالا نتیجش اینی که میبینیم شده . هر وقت سوار ماشین میشی قبل باخودت بگو که  خب امروز یه روز جدیده و مطمینا ادمایی پیدا میشن قانون شکنی کنن ادماییم هستن که  بر حق ان و کار درستو انجام میدن . یادت نره خودمراقبتی مهمترین اصل زندگیه . اول خودمراقبتی و بعد دگر مراقبتی . موفق باشی شب خوش و اروم

2706