2752
2739
عنوان

تتو ابرو ایدز

1031 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من چندروز پیش رفتم واسه میکرو ابرو ،قبل من یه خانم اونجا بود اخرای کاراون خانم واسه منو انجام داد وقتی  اون خانم کنار نشست تا استراحت کنه تو همون حین واسه منو انجام دادن سوزن جدا باز کردن و‌جای رنگ جدا برداشتن بعد من کارم تموم شد واسه اون خانم رو دوباره ادامه دادن باسوزن خوداون خانم ،اما جای رنگ رو عوض نکرد و ازجای رنگ من استفاده کرد ، بعد دوباره واسه من ازهمون جای رنگ خودم استفاده کرد

حالا میترسم ایدز گرفته باشم صبرکردم حداقل ۴ماه بگذره بعد برم ازمایش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش انشالله چیزی نیست

توی نت سرچ کنید🐰<<صدای یک خرگوش موقع آزمایش>>🐰تا ببنید حیوونا برای لوازم آرایشی بهداشتی و بوتاکس و سیگار و غیره ما چطور زجر کش میشن🐰🐂🐄🐥🐢🐒🐸🐟#نه_به_خرید_ماهی_عید🐟#نه_به_سیرک_و_باغ_وحش🐘#نه_به_نگهداری_حیوانات_خانگی🐤#نه_به_سیگار_شامپوی_صنعتی_بوتاکس🐵#نه_به_زباله_ریختن_در_طبیعت🐢#نه_به_کاشت_خرید_سبزه_عید_با_حبوبات🌿#نه_به_انجام_عمل_ها_زیبایی_روی_حیوانات🐱#نه_به_خرید_لباس_کفش_با_چرم_طبیعی🐮#نه_به_استفاده_از_اعضای_بدن_حیوانات🐂#نه_به_نگهداری_حیوانات_در_قفس🐸#نه_به_لوازم_آرایشی_بهداشتی_با_تست_حیوانی🐇🌹در مورد هر کدوم از هشتگ ها کافیه ی جستجوی کوچیک تو نت داشته باشید تا از ته قلبتون ناراحت بشید.🌹میتونیم از راه های دیگه ای غیر از باغ وحش و سیرک برای تفریح استفاده کنیم.میتونیم از لوازم آرایشی بهداشتی بدون تست حیوانی و شامپوی گیاهی استفاده کنیم.چرا برای چند ساعت تفریح ما باید حیوونا سال ها توی باغ وحش یا سیرک به بدترین شکل ممکن زندانی بشن؟چرا برای زیبایی ما حیوونا باید جونشون رو با زجر کش شدن از دست بدن؟🐱🐁🐰🐮🐥🐢🐖🐒🐟🐑🐐🐂
2731
2740
وا،مگه مشتری قبلی ایدز داشت؟

از کجا معلوم نداشته باشه دور از جونش

توی نت سرچ کنید🐰<<صدای یک خرگوش موقع آزمایش>>🐰تا ببنید حیوونا برای لوازم آرایشی بهداشتی و بوتاکس و سیگار و غیره ما چطور زجر کش میشن🐰🐂🐄🐥🐢🐒🐸🐟#نه_به_خرید_ماهی_عید🐟#نه_به_سیرک_و_باغ_وحش🐘#نه_به_نگهداری_حیوانات_خانگی🐤#نه_به_سیگار_شامپوی_صنعتی_بوتاکس🐵#نه_به_زباله_ریختن_در_طبیعت🐢#نه_به_کاشت_خرید_سبزه_عید_با_حبوبات🌿#نه_به_انجام_عمل_ها_زیبایی_روی_حیوانات🐱#نه_به_خرید_لباس_کفش_با_چرم_طبیعی🐮#نه_به_استفاده_از_اعضای_بدن_حیوانات🐂#نه_به_نگهداری_حیوانات_در_قفس🐸#نه_به_لوازم_آرایشی_بهداشتی_با_تست_حیوانی🐇🌹در مورد هر کدوم از هشتگ ها کافیه ی جستجوی کوچیک تو نت داشته باشید تا از ته قلبتون ناراحت بشید.🌹میتونیم از راه های دیگه ای غیر از باغ وحش و سیرک برای تفریح استفاده کنیم.میتونیم از لوازم آرایشی بهداشتی بدون تست حیوانی و شامپوی گیاهی استفاده کنیم.چرا برای چند ساعت تفریح ما باید حیوونا سال ها توی باغ وحش یا سیرک به بدترین شکل ممکن زندانی بشن؟چرا برای زیبایی ما حیوونا باید جونشون رو با زجر کش شدن از دست بدن؟🐱🐁🐰🐮🐥🐢🐖🐒🐟🐑🐐🐂

وای منم فوبیای ایدز دارم ،اونروز بوتاکس زدم دکتر از پشت جایی که من نشسته ودم سوزن باز کرد و اورد الان گاهی استرس میگیرم ایدز نگیرم🙃🙃 

عمری دگر بباید بعد از وفات ما را، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری،،، 

ببین منم میکرو انجام میدم   ، اون سوزن دستگاه فقط رنگ رو بالا میکشه ، پایین نمیده که خون با رنگ قاطی بشه ، نگران نباش ، اما در کل بهتره بیشتر به مسائل بهداشتی اهمیت بدن اما اگه از تیغ میکروبلیدینگ مشترک استفاده کنن غلطه

من که میدونم همونی هستی که هی ترس داره ایدز بگیره از میز و از همه چی کاربری جدید زدی.😂 نکن باخودت ا ...

شما همیشه زود همه رو قضاوت میکنی من اولین باره ثبت نام کردم اومدم 

درکل باید رعایت کنن ولی نگران نباش ، اینقدر ازین کارا میشه هیچکیم ایدز نگرفته تاحالا ، نه تنها تو آرایشگاه بلکه تو بیمارستان هم ازین نکات ها رعایت نمیشه زیاد ، هیچکیم نگرفته 

ولی درکل کار غلطیه باید بهش میگفتی 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)