2733
2734
عنوان

تتو ابرو ایدز

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 20 پست
شما همیشه زود همه رو قضاوت میکنی من اولین باره ثبت نام کردم اومدم 

شوخی کردم.یه بنده خدایی هم مثل شما خیلی استرس ایدز داره هی تاپیک میزنه. در کل خواستم بگم نترس .خود این استرس از ایدز بدتره. منم خودم بدتر از همم.ولی افکار منفی رو از خودم دور میکنم. 

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
واسه من دستگاهش تیغ گذاشت

یعنی با قلم بلید کار کرد! میکروبلیدینگ؟ خب اون غلطه اما برای اون خانوم با دستگاه زده ، احتمال اینکه اون خانوم بیماری خونی از شما بگیره بیشتر ازینه که شما ازش بگیری ، در کل هر جایی برای کار تاتو نرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا ان شالله ک نگرفته باشید 

ولی دیروز بود شاهین صمد پور استوری گزاشته بود ک سومین نفر هم تو جهان از ایدز نجات پیدا کرد و درمان شد کامل

🍃و خداوند کفایت میکند و اوچه خوب نگهبان و یاوریست🍃 این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد