2737
2739
عنوان

شماهم پدرمادرشوهراتون اینطوری ان

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 65 پست
هموخیلی دوست داریم ولی اگه ازروزاول پدرمادرش قول الکی نمیدادن دروغ نمیگفتن ازدواج نمیکردیم چون فک نم ...

قطعا اگه همو دوست داشتین نمی گفتین اگه خونه نمی دادن ازدواج نمی کردیم این یعنی اصلا همو دوست ندارید

اواره !

مامان و بابای من ۲۰ ساله زندگی میکنن مستاجریم 

همیشه هم خوش حال بابت ازدواج شون

منکه خودم به اندازه کافی از طایفه نجس شوهرم دارم حرص میخورم ولی اینجور که میگی برای تو هم حرص میخورم ...

باورت میشه ماحتی موقه نامزدی ازشون هیچی نخواستیم مادرم بهشون گفت هیچی نمیخوایم فقط یه واحدوصدرصدی برای دخترم بخرین حتی ی انگشتریایه لباس نخریدن من بالباساووسایلای خودم ازدواج کردم فقط ب شرطیکه واحدبخرن حالامن سکته نکنم کی کنه من ازهمه ارزوهام گذشتم حتی گفتم عروسی هم نگیریدفقط یه واحدبرام بخرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به ما گفتن حمایتش میکنیم کارشم اوکی میکنیم چند سال گذاشتن تو خونشون بشینیم فقط که همش دخالت کنن از ک ...

اینافقط 6ماه گذاشتن باهاشون باشیم بعدرفتیم اجاره کردیم باورت میشه اینا3تاخونه دارن یه مغازه ولی رفتن توروستاتویه اتاق ک هیچ امکاناتی ندارن زندگی میکنن بادوتابچه مجرد

قطعا اگه همو دوست داشتین نمی گفتین اگه خونه نمی دادن ازدواج نمی کردیم این یعنی اصلا همو دوست ندارید ...

دوست داشتن مابه چه دردی میخوره وقتی بچه های کوچیکم توروستاتوخونه برادرشوهرم اذیتن

2728
باورت میشه ماحتی موقه نامزدی ازشون هیچی نخواستیم مادرم بهشون گفت هیچی نمیخوایم فقط یه واحدوصدرصدی بر ...

دقیقا کارای خودمو کردی منم خیلی ملاحظه کردم ولی الان پشیمونم منکه از چششون درش میارم دارم میرم رومغز شوهرم که شکایت کنه از یه طرفی هم دلم براش میسوزه این کارو کنه فقط من میمونم براش ادم خانواده میخواد 😔الهی بمیرم براش

دیشب اعصابم خورد بود سرهمین پوله از صب که رفته سرکار ۶بار زنگم زده دلم کبابه براش

از یه طرفم پوله رو ببخشم پس فردا جواب بچه ها مو چی بدم بگم کلاه گذاشتن سرمون ماهم وایسادیم تماشا کردن بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم

این۵امین کاربریمه 😉