2733
2734
عنوان

کرونا از سطوح منتقل میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم دنبال جواب همین سوالم ولی به قطعیتی نرسیدم.واقعا از شستشو والکل هم خسته شدم .این هم باعث ش ...

وسواس؟مثلا چیکارا میکنی میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی؟

یعنی با خیال راحت بی خیال الکل و محلول و وایتکس بشم؟با لباس بیرون راحت بیان تو خونه؟به خدا اینا برام ...

وای هره عزیزم یعنی هنوز همون وسواس قبلی دارید شما 😢🤦‍♀️والا من همیشه بیمارستان هستم ماسکم که اصلا نمیزنم تو بخش عفونیکه بودم زمان ابان انفولانزا بود ولی کرونا یه نفر بیشتر نبود همونم من ناسک نداشتم کلا خیلی قدرتش کم شده مثل سرماخوردگی هست دیگه به خودت سخت نگیر بنظرم برو پیش مشاور چون وسواس فکری گرفتی هرجیم بهت بگیم باز احساس میکنی میخوای کرونا بگیری

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2731
ممنونم از راهنماییت 🙏

ببین یه خانوم هست ایه حمداوی اینستاشو پیدا کن

این فعال محیط زیستیه و لوپوس داشته بنظرم

ازش بپرس چکار میکنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خب عزیزم اون خانوم فقط پیامهای سازمان لهداشت جهانی رو منتقل میکنه بعدش کاملا درسته ازنظرعلمی میگ ...

نه خب بعدا گفتن پارچه معمولی نمیتونه مانع گذر ویروس بشه حتما بشه حتما باید ماسک دولایه طبی باشه

کرونا نیست پس این آمار چیه روزانه میدن بیرون ؟بابا گیجمون کردن 😤به خدا

وای امارم چک میکنی بابا خیلی کم شده بین 80ملیون جنعیت مگه چند نفر میگیرن بنظرم اصلا این اخبارو دنبال نکن 

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2738
وسواس؟مثلا چیکارا میکنی میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی؟

مثلا الان اطرافیانم دیگه کلا کرونا رو فراموش کردن و فقط جاهای پرازدحام ماسک میزنن و کلا شستسوی سطوح رو چندین ماهه که انجام نمیدن وبیمارهم نشدن.ولی من اصلا ازوقتی کرونا اومده،با لباس بیرون توی خونه نمیام.بیرون روی صندلی ها نمیشینم تا وقتی که با اسپری الکل ضدعفونیشون نکنم.دست به سطوح بیرون از خونه نمیزنم و یا اگر بزنم هم بایدبعدش به دستهام الکل بزنم.بند کفشهام رو که دست میزنم هم حتما بعدش باید با الکل دستامو ضدعفونی کنم وهرچی که ازبیرون میخرم رو میشورم یا الکل میزنم و...!کلا ازاین نوع زندگی خسته شدم و دلم میخواد بدون‌ماسک و وسواس زندگی کنم.

وای هره عزیزم یعنی هنوز همون وسواس قبلی دارید شما 😢🤦‍♀️والا من همیشه بیمارستان هستم ماسکم که اصلا ...

بس که دکترم گفته سیستم ایمنیت ضعیفه با دارو تامین میشه ترسیدم از طرفی هم آسم دارم انقدر میترسم کرونا بگیرم خفه بشم وسواسم از اینه😂 اگه مطمعن بشم که از سطوح منتقل نمیشه با خیال راحت زندگیم رو میکنم 

مثلا الان اطرافیانم دیگه کلا کرونا رو فراموش کردن و فقط جاهای پرازدحام ماسک میزنن و کلا شستسوی سطوح ...

دقیقا منم همینم فقط کاری به صندلی اینا ندارم شما هم بیماری خاصی داری؟

همین کارا باعث شده که دچار وسواس فکری هم بشم.مثلا تا یه ذره بیرون‌ماسکم رو پایین میکشم حس میکنم بعدش ...

شهر محل سکونت ما روانشناس نیست باید برم شهر دیگه لطفا اگه رفتی روانشناس نتیجه اش رو به منم بگو که منم برم 

بس که دکترم گفته سیستم ایمنیت ضعیفه با دارو تامین میشه ترسیدم از طرفی هم آسم دارم انقدر میترسم کرونا ...

نه خیالت راحت نمیشه منتقل وسواس فکری خوب نیست همه زندگیت داغون میکنه 

نه خیالت راحت نمیشه منتقل وسواس فکری خوب نیست همه زندگیت داغون میکنه

یعنی با خیالت راحت از همین لحظه ضدعفونی رو بذارم کنار؟بخوام میتونم چون خودم هم از این اوضاع راضی نیستم اذیتم البته روانشناس رو هم میرم بعد از تعطیلات