2726
عنوان

کرونا از سطوح منتقل میشه یا نه؟

417 بازدید | 50 پست

چند وقته هرچی تحقیق کردم ولی جواب قانع کننده و منطقی پیدا نکردم یه عده میگن از سطوح منتقل میشه یه عده هم میگن نه منتقل نمیشه نظر شما چیه؟

والا طبق گفته ی سازمان بهداشت جهانی

اون اوایل منتقل میشد

ولی حالا ن ب علت ضعیف شدن ویروس

الان فقط تماس تنفسی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون مشکل خودایمنی دارم مجبورم خیلی مراقب خودم باشم همه پروتکل های بهداشتی که اویل کرونا اعلام کردن رو مو به مو رعایت میکنم ولی هم خسته شدم از ضد عفونی کردن هم اینکه هزینه اش زیاد میشه الکل وایتکس محلول وووو😢 از طرفی هم همسرم شاکی شدن 

من اخرین مطلبی که خومده بودم درصد انتقالش رو خیلی پایین دونسته بودن.

از مجله علمی ویرا

تو اینستا پیجشو ببین تو دایکت ازشون سال بپرس

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
منبع ترجمه اش معتبره؟

من ک متن مقاله رو نخوندم خودم

ولی اون خانومه هس عاطفه میرسیدی یادمه ی سالی ک از ورود کرونا میگدشت تو اخبار اعلام کرد

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
چجوری به این نتیجه رسیدی منبع موثقی اعلام کرده؟

دانشجو پزشکیم درسش خوندم مگه مقاله جدید اومده باشه که اونو اطلاع ندارم 😂😂

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2706