2737
2739
عنوان

کرونا از سطوح منتقل میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 50 پست
یعنی با خیالت راحت از همین لحظه ضدعفونی رو بذارم کنار؟بخوام میتونم چون خودم هم از این اوضاع راضی نیس ...

اره بزار کنار ماسک چون میترسی بزن ولی اینکه لباست بخوای بشوری و این حرفا نمیخواد از بیرون که اومدی با مایع دستت بشور اونم نه بخواطر اینمه روش کرونا هست چون نسانه تمیزیه 😂😂والا من هرچه بیمارستانم ماسک نمیزنم ولی شما بزن اگه میترسید الکلم لازم نیست همون اب با مایع کافیه

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
دقیقا منم همینم فقط کاری به صندلی اینا ندارم شما هم بیماری خاصی داری؟

بیماری خاص نه خداروشکر.ولی اون اوایل که کرونا زیادبود کرونا گرفتم و تاثیربدی روم گذاشت وبه خاطرهمین چشمم ترسیده.حتما اگر پیش روانشناس رفتم خبرت میکنم.ولی عزیزم اگر مشکلت حاده روانشناس اینترنتی بگیر.مثلا اسنپ هم رواشناس داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری ؟بلد نیستم

اول برنامه اسنپ رو نصب میکنی و برای خودت اکانت میسازی.بعدهم توی قسمت پزشک ومشاور میری و مشاوره با روانشناس رو انتخاب میکنی.بعد هم قسمت اضطراب وافسردگی ومسائل فردی رو انتخاب میکنی.درآخرهم روانشناس موردنظرت رواز توی لیست انتخاب میکنی وپولش رو پرداخت میکنی ومنتظر تماس میمونی.