2703
2553

همه انسانهای کمالگرا اینجور میشن چه اشکال داره یه مدت استراحت کن به خودت وقت بده تا دوباره خودت و پیدا کنی فقط نزار این روزا زیاد طول بکشه 

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل یک کودک بد خواب ک بازیچه شده خسته ام خسته تر از آن ک بگویم چ شده 😔😔😔

از ما بدا انتظار نداشته باش شما ک خوبی واس ما هم دعا کننیازی ب پرواز نیست همین پایینم بالاتر از خیلیام😏
2456
همه انسانهای کمالگرا اینجور میشن چه اشکال داره یه مدت استراحت کن به خودت وقت بده تا دوباره خودت و پی ...

دقیقا من کمالگرام و خب برام غیر قابل باوره که مثلا دیرتر به اهدافم برسم احساس میکنم از تمام انسان ها عقبم پس حس نامیدی دارم

دقیقا من کمالگرام و خب برام غیر قابل باوره که مثلا دیرتر به اهدافم برسم احساس میکنم از تمام انسان ها ...

من خودمم همین مشکل و داشتم به مدت 3بار افسردگی گرفتم بهترین راه اینکه یکم به خودمون استراحت بدیم همیشه نباید تو همه جیز بهترین بود که بعضی وقتا هم باید معمولی زندگی کنیم سعی کنی اهدافت کمتر کنی یه سری از هدف های اسون که مطمعنی بهش میری الویت قرار بده تا کم کم انگیزه بیاد سراغت

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
من خودمم همین مشکل و داشتم به مدت 3بار افسردگی گرفتم بهترین راه اینکه یکم به خودمون استراحت بدیم همی ...

اخه من حتی با این سختگیری بازم به اون اهداف نرسیدم ینی رسما هیچی

اخه من حتی با این سختگیری بازم به اون اهداف نرسیدم ینی رسما هیچی

فدای سرت مهم اینکه تلاش کردی منم یه مدت هست هرچه تلاش میکنم بیشتر گند میزنم ولی دارم سعی میکنم روشم تغییر بدم. چون قطعا این روشی که ما پیش گرفتیم راهه رسیدن به اون هدفه نیست بعضی وقتا مشکل از روشمونه سعی کن نوعه تلاشت تغییر بدی

2714