2733
2734

از اول سال ميخوام لاغر كنم متاسفانه نتونستم 

چند ماهي بود يه سري مشكلات داشتم نتونستم اهميت بدم و بجاي اينكه لاغر بشم اضافه كردم 

الان تصميمم جديه كالزي شمار بشقاب نصب كردم با توجه به شرايطم براي وزن ثابت رو زده حدود ١٦٠٠ حالا من چقدر مصرف كنم كه حداقل هفته اي يه كيلو كم كنم ضمنا كمر درد دارم نميتونم ورزش كنم

لطفا كمكم كنيد 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

هیچی به اندازه لاغری حس خوب نمیده😍

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتون چقدر كم كردين بنظرتون ميتونم تا عيد ٥ كيلو كم كنم ؟؟ 

بله

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2731
2740

❤️‍🔥بــــرای کـــاهـــش وزن❤️‍🔥

🧡برنامه مانکن را نصب کنید💛

🧡روش اول: وزنتون رو ضربدر ۲۰ منهای ۲۰۰ کنید جواب به دست اومده میشه کالری روزانتون💛 

🧡روش دوم: وزنتون رو ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کنید با دو روز فست زیر ۵۰۰ تا ۷۰۰ تایی... ترجیحا شنبه و سه شنبه باید باشه یعنی مقدار کالریتون باید زیر ۷۰۰ باشه اگه دائما استپ میشین از روش دوم برین💛

🧡روش سوم: کالری دریافتی نوسانی... یعنی کالری ثابتی دریافت نمیکنید یه روز ۱۰۰۰ یه روز ۱۵۰۰ یه روز ۱۳۰۰ و... 💛

🧡میتونید پنج شنبه رو به خگخ اختصاص بدین که یعنی خام گیاه خواری... فقط مغزیجات خام و میوه و سبزی باید مصرف کنید حتما خام باشه چیز جوشیده نمیشه خورد حتی چای خگخ کاملا دلخواهه برای پاکسازی بدن و کاهش وزن سریع هم خیلی خوبه💛

🧡اگه خیلی زیاد باید کم کنید از ورزش سبک شروع کنید مثل پیاده روی یا رقص... توجه کنید اگه قدرتی کار کنید و ولش کنید وزنتون دوبرابر برمیگرده... برای شروع نیم ساعت ورزش کنید میتونید به یک ربع در روز و شب هم اختصاص بدین💛

🧡مصرف زینک و جوشان کلسیم بلوبری و آهن فراموش نشه... برای اینکه تاثیری رو اشتهاتون نداشته باشه قبل خواب بخورید💛

🧡با خودتون قرار بزارید.. که مثلا اگه تو این هفته ۸۰ کیلو هستین تا هفته دیگه حتما ۷۹ بشید💛

🧡حتما در روز چربی سوز بخورید! مثل قهوه، سرکه سیب، کرفس، زیره، آب گرم و آبلیمو و... توجه کنید مصرف چیزایی که اسید دارن مثل سرکه سیب و آبلیمو نباید ناشتا مصرف شه بهترین روش مصرف سرکه سیب هم یه قاشق قبل غذاست💛

🧡هر پنج کیلویی که کم کردین یه روز آزاد برای خودتون بزارین و هرچی دوست داشتین تو اون روز بخورین💛

🧡ترازو رو تهیه کنید چون مهمه... جمعه ها وزنتونو بکشید و تو گروه اعلام کنین💛

🧡این رژیم کاهش وزن هفته ای یک کیلو گرم داره... البته ممکنه روزای اول بیشتر کم کنید در کل حتی اگه هفته ای ۴۰۰ گرم هم کم شدین به هیچ وجه ناامید نشین و ادامه بدین💛

🧡هر شب گزارش باید داده بشه💛

🧡شرایط وزن کشی:یک ساعت بعد بیدار شدن،ناشتا باشید، دستشویی رفته باشید، درجای مخصوص و با یه لباس مشخص وزن کنید💛

🧡نمونه گزارش: کالری مجاز: ۱۴٠٠ کالری دریافتی: ۱۳٠٠

چالش ها رعایت شد جز چالش قند مصنوعی ۳۰ دقیقه رقصیدم و قهوه برای چربی سوزی خوردم💛

🧡چالش ها:

یک: حذف قند مصنوعی: دقت کنید خیلی چیزا قند مصنوعی دارن قبل خوردنشون تحقیق کنید... حتی نان تست هم قند مصنوعی داره

دو: چالش مختلط: حذف فست فود و هله هوله، خوردن ۸لیوان آب در روز، خوردن چربی سوز

سه: چالش ورزش روزی سی دقیقه ورزش💛

🧡فست فود خونگی هم جز همونه و فرقی ندارن💛

🧡این رژیم سالمه و هیچ ضرری برای بدن نداره... چون همه چی اندازه کالریتون میتونید مصرف کنید البته به جز چالش ها، سعی کنید از رژیم های دیگه پیروی نکنین یا اگه میکنین تحقیق کنید و ببینید نظر مردم نسبت به اونها چیه تا خدایی نکرده مشکلی براتون پیش نیاد💛

🧡چالش ها همیشه هستند... هرچی بیشتر رعایت کنید زودتر نتیجه میبینید، چهارشنبه هارو حواستون باشه که قانون سخته و باید همگی عالی باشیم💛

🧡اگه کسی هم وزنتون هست باهم رقیب بشید و چالش بزارین که کی بیشتر کم میکنه💛

🧡موفق باشید به امید خوش هیکل شدن💛

تــــثـــبــــیت: 

💙🤍تـــثـــبـــیتــی قــهـــرمــــان🤍💙

بسیار خوشحالیم که به مرحله تثبیت رسیدی... 

بالاخره به آرزوت رسیدی! تـــبـــریـــک💙🤍💙

حالا به اینا عمل کن تا همیشه وزنت ثابت بمونه و لذت ببری: 

🤍وزنتونو ضربدر ۳۰ منهای ۱۰۰ کنید میشه کالری روزانتون! اما نباید یه دفعه این کالری رو زیاد کنید... هفته ای ۱۰۰ تا زیاد کنید تا به کالری مجازتون برسید💙

🤍ورزش هم همینطور... نباید یهویی ولش کنید! کم کم شدتشو پایین بیارید سعی کنید برای سلامتی خودتون روزی حداقل یک ربع رقص، قدرتی، پیاده روی و...  کار کنید! 💙

🤍با خودتون نگین خوب حالا که به وزن دلخواهم رسیدم دوباره شروع کنم به پرخوری! نه...چون که ممکنه حتی وزنتون دوبرابر برگرده💙

🤍افزایش دو تا سه کیلو در تثبیت طبیعیه💙

🤍در کل اگه تو رژیم روش سالم خوری رو یاد گرفته باشید تثبیت براتون مثل آب خوردنه💙

🤍تو تثبیت نیاز به گزارش شبانه نیست! ولی جمعه ها حتما باید وزنتونو اعلام کنید💙

💙💙🤍🤍موفق باشی تثبیتی قهرمان🤍🤍💙💙

❤️‍🔥بــــرای کـــاهـــش وزن❤️‍🔥 🧡برنامه مانکن را نصب کنید💛 🧡روش اول: وزنتون رو ضربدر ۲۰ منهای ...

اینو بخون استارتر طبق همینا پیش برو حتما کم میکنی

2706