2733
2734
عنوان

لطفا هركي با كالري شمار لاغر شده بياد بهم انگيزه بده

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 47 پست
ماشاالله عزیزم  ورزشم میکردی چقدر کالری میخوردی

بعد از زایمانم بود بدنم ضعیف بود نمی تونستم دقیق کالری شماری کنم همیشه بهش پایبند نبودم ولی کم خوردن خیلی کمکم کرد 

گاهی تو خونه ورزش پیاده روی و پروانه و حلقه و یه سری نرمش ها انجام دادم

از امروز هم تصمیم گرفتم هرروز 700تا800کالری بخورم

روزی1000تا پروانه و رقص

روز جمعه هم آزاد که استپ نشم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا عید اصلا پنج‌کیلو کم نکن اسیب میبینی ماهی یکو نیم خیلی خوبه من تو سه ماه پنج کیلو کم کردم با کالر ...

ماهي يك و نيم خسته كننده نميشه ؟؟ 

چقدر كالري كمتر مصرف ميكردي؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
خداروشكر ان شالله منم بتونم حداقل ٨ كيلو كم كنم  شكمم بزرگ شده براي كمرم هم خوب نيست

ان شاالله میتونی عزیزم

از امروز شروع کن

2731
بعد از زایمانم بود بدنم ضعیف بود نمی تونستم دقیق کالری شماری کنم همیشه بهش پایبند نبودم ولی کم خوردن ...

بنظرم هر روز ٨٠٠ خيلي كمه آسيب ميبيني 

شنيدم كمتر از ١٢٠٠ تا كمتر نبايد خورده بشهر

موفق باشي  ان شاالله منم بتونم به وزن دلخواهم برسم  يه مدته خيلي ولع خوردنم زياد شده مخص ...

مرسی گلم سعی کن وقتایی که الکی گشنگی کاذب داری حتما یه لیوان آب بخوری شب ها هم یکم دارچین بزن به چای بخور صبحا بیداری شدنی یه لیوان آب ولرم بخور سوخت و ساز بدن بالا میاره من همیشه قبل غذا نیم ساعت قبلش آب می‌خوردم الان اشتهام خیلی کم شده وزنم روی۵۰ مونده

ثروت بی نقص، حقیقت انتخابی من است.
بنظرم هر روز ٨٠٠ خيلي كمه آسيب ميبيني  شنيدم كمتر از ١٢٠٠ تا كمتر نبايد خورده بشهر

اره درسته عزیزم

ولی من وزن زیادی کم کردم و مدت زیادی رژیم هستم

مجبورم اینجوری ادامه بدم

در عوض ریزش مو و شل شدن بدن و ترک و ....نداشتم من روزی ۱۲۰۰ میزدم با یه روز ۶۰۰ برای استپ نزدن

١٢٠٠ خوبه 

منم احتمالا همين روش رو پيش ميگيرم چون شرايط زندگيم به شكليه كه نميتونم خيلي به خودم فشار بيارم بهم ميريزم 

بیای باهم شروع کنیم منم پایه م تنهایی من خودم بی انگیزه میشم 

باشه عاليه 

بگو چكار كنم ؟ 

وزنم ٦٩ هست ميخوام حداقل ٦٢ بشم 

از امروز شروع كردم

باشه عاليه  بگو چكار كنم ؟  وزنم ٦٩ هست ميخوام حداقل ٦٢ بشم  از امروز شروع كردم

خب اگر دوست داشتی خصوصی پیام بده من شماره یا ایدی میدم بهت باهم شروع کنیم من قبلا با دوستم شروع کردم مجبوررررر بودم نخورم پای ابرو در میان بود 😂 شما وزن الانت رویای منه 🥺

2706