2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۷ سالمه  گول ظاهر یک زن کارمند رو نخور با شعار مستقل بودن

منم دانشجوام و  درشرف ازدواج.ینی سرکار نریم بهتر۶؟

برگی افتاده ام بر زمین، خدایا منو ببین 🍃 خدایا شکرت به داده ها و نداده ها.

۲۵ و خاندارم

خیلییی راضیم باشگاه میرم چیزای جدید اشپزی یاد میگیرم میپزم کلی انرژی دارم.

همسرم میگع من ۱۲ ساعت کار میکنم و خسته میام خونه انتظار دارم تو شاد و انرژی داشته باشی تا ب منم منتقل بشه.میگه اگه بری سرکار ک از خستگی حوصله خودتم نداری

2738

من ۳۴ سالمه خانه دارم

اصلا پشیمون نیستم برای این که شوهرم همیشه میگه من و تو با همیم پس جیبمون هم یکیه 

اصلا اجازه نداده نداشتن درآمد رو حس کنم

البته منم مراعات میکنم و فقط وقتایی که واقعا چیزی رو لازم دارم یا خیلی دوس دارم میخرم

خدایا هر لحظه برای نعمت مادر شدن که به من عطا کردی شکرگذارم  کوچولوی منو در پناه خودت سلامت نگه دار  آمین

برو ولی وقت خودتو تلف نکن

انقدر ناراحتم میبینم بچه های هم سن و سالم مهد میرن من بچه هام یکی دوسالشه اون یکی بک ماهش 

ای کاش ۲۴ سالگی بچم میموند 🙃💔

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .

ببین کسی نمیتونه نظر واسه کس دیگه بده شرایط هرکس متفاوت اول روحیه خودت روببین باکدوم سازگاره دوم شرایط مالیتون دوم طرز فکر همسرت که آیا نمیخواد محدودت کنه از نظر مالی واجتماعی به خیلی چیزا بستگی داره

من ۳۴ سالمه خانه دارم اصلا پشیمون نیستم برای این که شوهرم همیشه میگه من و تو با همیم پس جیبمون هم ی ...

زن زندگی تویی

خیلی خوشحال میشم همثال های شما رو میبینم 

عشقتون پایدار

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
برو ولی وقت خودتو تلف نکن انقدر ناراحتم میبینم بچه های هم سن و سالم مهد میرن من بچه هام یکی دوسالشه ...

امیدوارباش خودم میخام تازه۳۰سالگی اقدام کنم. الان ۲۸سالمه

من ۳۴ سالمه خانه دارم اصلا پشیمون نیستم برای این که شوهرم همیشه میگه من و تو با همیم پس جیبمون هم ی ...

ببخشید میشه کمک کنین بمن..من ۲۸سالمه و نمیدونم درمورد خرجی الان چه حرفایی بزنم به نامزدم.

یعنی حساب مشترک دارین یا ماهی ۱بار بهتون یمقدار خرجی میده یا باهم میرید خرید؟

۲۵ و خاندارم خیلییی راضیم باشگاه میرم چیزای جدید اشپزی یاد میگیرم میپزم کلی انرژی دارم. همسرم میگع ...

دقیقا

2706