2737
2739

توروخدا قلبمو دیگه نشکنید من ماه پیش رابطه داشتیم اونم با کا..ندوم و خیلی همیشه مراقبیم دخترم هنوز یکسال وچهارماهشه🥲🥺یهو بعد دیدم تو دست همسرم پاره اس و ساعت دوشب فورا قرص خرید وخوردم همون لحظه .ده روزه عقب انداختم دیروز دوتا بی بی چک زدم فورا قرمز شد و بعد هم بتام مثبت شد 😭دردم اینجاست شوهرم نمیخواد و میگه سقط خودمم نمیخواستم ولی حالا ک شده من ک مقصر نیستم از دیروز بحث و دعوا وناراحتی که روی من حساب نکنی و من میزارم میرم دیشب خانواده هارو اورد منم ترسیدم و اومدم خونه پدرم .خیلی  دلشکسته ام قلبم  داره میتزکه چیکار کنم اصلا نمیتونم سقط کنم من ادم سقط نیستم😭😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارداری وحشتناکی داشتم تاروز زایمان بالا میاوردم و تو درمانگها وبیمارستانا بودم 😔😔😔😭خیلی ناراحتم ولی نمیتونم به سقط فکر کنم این گناه رو من نمیتونم انجام بدم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2728
2740
الهی بگردم صحبت کن باهمسرت اخه چیه مگه خدا خواسته 

داغونم😭😭به حدی خودخواه شد دیروز گفت من کاری میکنم سقط شه اگر نیای دکتر😭میخواست منو بزنه اصلا اینطوری نیس از دیروز داغونم بخدا😭

ببخشید ولی چه شوهر بیشعوری داری واقعا ، من نیستم و کوفت و مرض ، باید مسیولیت خروجی های بدنشو به عهده بگیره انتخاب دیگه ای نداره بری سقط کنی خودتو داغون کنی یه بچه رو نابود کنی چون آقا نمی‌خواد مسئولیت قبول کنه ؟ خانواده ها چی گفتن؟ نزدن تو دهنش ؟

.
2706