2733
2734

توروخدا قلبمو دیگه نشکنید من ماه پیش رابطه داشتیم اونم با کا..ندوم و خیلی همیشه مراقبیم دخترم هنوز یکسال وچهارماهشه🥲🥺یهو بعد دیدم تو دست همسرم پاره اس و ساعت دوشب فورا قرص خرید وخوردم همون لحظه .ده روزه عقب انداختم دیروز دوتا بی بی چک زدم فورا قرمز شد و بعد هم بتام مثبت شد 😭دردم اینجاست شوهرم نمیخواد و میگه سقط خودمم نمیخواستم ولی حالا ک شده من ک مقصر نیستم از دیروز بحث و دعوا وناراحتی که روی من حساب نکنی و من میزارم میرم دیشب خانواده هارو اورد منم ترسیدم و اومدم خونه پدرم .خیلی  دلشکسته ام قلبم  داره میتزکه چیکار کنم اصلا نمیتونم سقط کنم من ادم سقط نیستم😭😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بارداری وحشتناکی داشتم تاروز زایمان بالا میاوردم و تو درمانگها وبیمارستانا بودم 😔😔😔😭خیلی ناراحتم ولی نمیتونم به سقط فکر کنم این گناه رو من نمیتونم انجام بدم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2728
2740
الهی بگردم صحبت کن باهمسرت اخه چیه مگه خدا خواسته 

داغونم😭😭به حدی خودخواه شد دیروز گفت من کاری میکنم سقط شه اگر نیای دکتر😭میخواست منو بزنه اصلا اینطوری نیس از دیروز داغونم بخدا😭

ببخشید ولی چه شوهر بیشعوری داری واقعا ، من نیستم و کوفت و مرض ، باید مسیولیت خروجی های بدنشو به عهده بگیره انتخاب دیگه ای نداره بری سقط کنی خودتو داغون کنی یه بچه رو نابود کنی چون آقا نمی‌خواد مسئولیت قبول کنه ؟ خانواده ها چی گفتن؟ نزدن تو دهنش ؟

.
2706