2737
2734

احتمالش برای مادران چند درصده؟ کسی جدول احتمالش رو داره بفرسته لطفا😘

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 

من از جدول و اینجور چیزاش سر در نمیارم اما زن داییم از اسفند پارسال پژو پارس ثبت نام کرده هنوز به اسمش درنیومده خواهرم که دخترش تیرماه دنیا اومد یک ماشین دیگه ثبت نام کرد سریع به اسمش درومد

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا داخل سایتش نوشته بودن ۵۰ درصد مادران ۱۰ الی ۲۰ درصد خودروهای فرسوده بقیشم طرح عادی

منظورم اینه از بین  چند نفر یه خودرو به یه نفر میدن

2742
من از جدول و اینجور چیزاش سر در نمیارم اما زن داییم از اسفند پارسال پژو پارس ثبت نام کرده هنوز به اس ...

آره احتمال برنده شدن پارس معمولا خیلی ضعیفه ..مثل اینکه این دفعه هم احتمالش کمه😥

آره احتمال برنده شدن پارس معمولا خیلی ضعیفه ..مثل اینکه این دفعه هم احتمالش کمه😥

پدر منم برا طرح فرسوده پژو پارسو میزنه اما تا حالا به اسمش درنیومده من بهشمیگم یه ماشین دیگه انتخاب کن اما نمیدونم چرا گوش نمیده

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
2740
۷۷ نفر

یعنی من دریا برم باید با خودم آفتابه ببرم😢سری پیش سمند نوشتم احتمالش خیلی ضعیف بود این سری گفتم پارس بنویسم که دوباره برعکس شد😐

پدر منم برا طرح فرسوده پژو پارسو میزنه اما تا حالا به اسمش درنیومده من بهشمیگم یه ماشین دیگه انتخاب ...

اتفاقا دوره پیش خیلی احتمال پارس بالا بود ..احتمال سمند ضعیف بود این سری برعکس شده

2706