2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اخ اخ پس خیلی مبارکت باشه چجوری دلتون میشه اینقد پول عطر بدین لعنتی های جذاب  ب خوشی استفاده ...

خودمم اولین بارمه عطر میلیونی میزنم 😊

میشه ی صلوات برام بفرستی بگی خدایا اینو ب ارزوش برسون؟

🤨🤨🤨برم پوست شوهرمو بکنممممم اگه نخره برام 😁😁😁😁ینی ک چییییی،هرچند من ولنتاین برام مهم نیس

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2740

اومدم دوباره بگم شوخی کردم امیدوارم واقعا ناراحت نشده باشی😗💖

کاربریم که مال سال ۹۹ بود رو ترکوندن فقط چون یه آقا تو یه تاپیک میگفتن مرد حق داره پوشش زن رو تعیین کنه و من با این قضیه مخالفت (سخت) نشون دادم😎خوشحالم حداقل چون جفتمون ترکیدیم😍
اومدم دوباره بگم شوخی کردم امیدوارم واقعا ناراحت نشده باشی😗💖

باشه عزیزم ایرادی نداره 😇🌹

میشه ی صلوات برام بفرستی بگی خدایا اینو ب ارزوش برسون؟
باشه عزیزم ایرادی نداره 😇🌹

❤💞😻

کاربریم که مال سال ۹۹ بود رو ترکوندن فقط چون یه آقا تو یه تاپیک میگفتن مرد حق داره پوشش زن رو تعیین کنه و من با این قضیه مخالفت (سخت) نشون دادم😎خوشحالم حداقل چون جفتمون ترکیدیم😍