2733
2739

دوستان من بین بروز دادن عصبانیم و بی تفاوتی موندم...در هر حالت حس خوبی ندارم.مخصوصا تو محیط کار.وقتی عصبانی میشم حس میکنم نشونه ی ضعفه و وقتی عکس العملی نشون نمی‌دم حس میکنم سو استفاده میشه ازم.

یه همکار دارم که آدم عقده آیی هست و چن وقته همش حرکاتی انجام میده که باعث رنجشم میشه قبلنا جواب نمی‌دادم ولی جدیدا برخورد میکنم ولی باز حس خوبی ندارم به خودم که چرا اجازه میدم یه آدم عقده ای تموم شیفت کاری مو باعث اعصاب خرد کنیم بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو روانشناسی میگن افراد سه نوع واکنش دارن 

یا پرخاشگری میکنن

یا هیچی نمیگن تو خودشون میریزن و بعداً خودخوری میکنن

یا ظاهراً هیچی نمیگن تو خودشون میریزن اما یواشکی به طرف آسیب میزنن تا دلشون خنک بشه یا زیرآبی میرن یا غیبت میکنن و آبروشو میبرن 

چهارم که بهترین راه برخورد هست بهش میگن جرات مندی یا ابراز وجود 

یعنی بدون پرخاش یا احساساتی شدن محترمانه و قاطعانه جواب دادن و از حق خود دفاع کردن 

ابراز وجود یک مهارته که میشه بدستش آورد و خیلی به سلامت روح آدم کمک می‌کنه چون چیزی تو خودت نمیری حقتم میگیری 

درموردش تو گوگل سرچ و مطالعه کن 

باشد که رستگار شوی فرزندم

خوب وقتی عکس العملی نشون نمیدی هم سوارت میشن.

امام علی میگه در برابر فرد متکبر توام متکبر باش تواضع در برابر افراد متکبر گاه می‌تونه این رویکرد منفی را در وجودشان تقویت کنه از این‌رو سفارش شده که در چنین مواردی و در برابر آنان، رفتاری مانند خودشان در پیش گرفت تا شاید به خود آمده و این ویژگی ناپسند را رها سازند

تو روانشناسی میگن افراد سه نوع واکنش دارن  یا پرخاشگری میکنن یا هیچی نمیگن تو خودشون میریزن و ...

راه چهارم و هم رفتم با خودش حرف زدم که چه مشکلی با من داره که همش درگیره باهام ولی قابل اصلاح نیست از مجادله لذت میبره ولی من شخصیتم این نیست و هر روز یه جور اعصابمو خرد می‌کنه با اینکه من کاری به کارش ندارم.

2740
راه چهارم و هم رفتم با خودش حرف زدم که چه مشکلی با من داره که همش درگیره باهام ولی قابل اصلاح نیست ا ...

متاسفانه بعضیا آدم بشو نیستن یه سیاستی بکار بگیر که با هم شاخ به شاخ نشین 

متاسفانه بعضیا آدم بشو نیستن یه سیاستی بکار بگیر که با هم شاخ به شاخ نشین

باور کن حتی دیگه به هم سلام هم نمیدیم ولی یه حرکات و حرفایی میزنه که اعصاب آدم به هم می‌ریزد.از کارم هم متنفرم کرده اینکه هر روز باید ببینمش. 

باور کن حتی دیگه به هم سلام هم نمیدیم ولی یه حرکات و حرفایی میزنه که اعصاب آدم به هم می‌ریزد.از کارم ...

تو بیشتر محیط های کاری از این نخاله ها پیدا میشه اگر با نادیده گرفتنش مشکلی برات پیش نمیاد بهترین کار بی محلیه