2733
2739

از هفته قبل هزار بار بهش یادآوری کردم پول یارانه رو که ریختن خرج نکن دوشنبه نوبت دکتر دارم بخاطر نارسایی جفت حتماااا باید برم خطرناکهههه 

(پول داریم ولی متاسفانه حساباشو مسدود کردن نمیتونه برداشت کنه از حساب تا چندروز دیگه)

حالا دیشب چون تولدم بوده رفته کل موجودی حسابشو کادو خریده ، 480 تومن پول به هدر داده اونم یه تاپ شلوارک زشت که اندازمم نیست 

آخه چندبار بهش گفتم کادو نخریا نهایتش یه گل میخرید حرصم میگیره اینهمه پولو به هدر داده حالا پول ویزیت دکترم نداریم هربار یادم میاد اینهمه پول داده فقط یه تاپ شلوارک و یه روسری بهش انداختن بغضم میگیره 

حتی کادو هم نگرفته بود همینطوری بهم داد 😭

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم   

عجب 🦦😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

میخواسته خوشحالت کنه عزیزم،یعنی هیچ پس اندازی نداری برای دکتر؟از خانوادت قرض کن

خدای مهربون هر چیزی رو تو بهترین زمان و مکان ممکن برامون مقدر میکنه،خدایا شکرت بابت همه چیز😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
میخواسته خوشحالت کنه عزیزم،یعنی هیچ پس اندازی نداری برای دکتر؟از خانوادت قرض کن

خیلی خرج میکنه ولی من اصلا سورپرایز نمیشم بیشتر اعصابم بهم میریزه از دست کاراش آخه این چیه گرفته چه فکری کرده من اینا رو بپوشم😭

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم   

فقط سرش غر نزنی که نیتش خیر بوده

ولی بهش بفهمون که فقط پول بهت کادو بده 

من هرچی گرفته به دردم نخورده 

الان خودم مستقیم بهش میگم چی بخره

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

شوهر منم کلا فامیلای شوهرم تو کار کادو هستن متنفرم ازینکه کادو میخرن هیچکدوممون باب میلم نبوده من بیشتر پول احتیاج دارم بارها با زبون بی زبونی گفتم حالیشون نشده

امسالم شوهرم ادکلن بددددد بوووووو گرفته ی میلیون اصلام بوش نمیمونه

واقعا منم مشکل تورو دارم آدم دلش نمیاد سرزنششون کنه

بنظرم تو ی موقیت مناسب بهش بگو الان نگو ناراحت میشه

الان قرض کن برو دکتر البته ب شوهرت بگو قرض کنه بادش بمونه پول علف خرس نیس

2706