2733
2739
عنوان

بگید به نامزدم چی بگمممم

254 بازدید | 29 پست

سلام دوستان خیلی دلم گرفته گفتم اینجا بنویسم هم دلم باز شه هم خاهرانه بهم کمک کنید که چکار کنم

اول بگم ۲۵ سالمه و یک سال نیمه با کسی دوستم که ۳۰ سالشه واقعا عاشقشم و اونم همین ادعارو داره. از رابطه ما همه خانواده اون خبر دارن و همیشه میگه قصدش جدیه ولی چون وضع مالیش خوب نیست باید صبر کنیم ولی تا کی نمیگه. پسر خیلی خوبی ام هست و قبل من هیچ رابطه ای با دختر نداشته اینو میدونم و مطمئنم ولی من هیچ تلاشی برای اینده ازش نمیبینم و هروقت حرف ازدواج میزنم میگه میرسه ولی زمان میبره. همین امشبم باز حرفمون شد و اگه من چیزی بگم میگه اگه نمیتونی با شرایط من کنار بیای برو دنبال زندکیت😔 در ضمن بگم واقعا وضع مالیش خوب نیست و من با بی ماشینیش کنار اومدم پیاده همه جا باهاش میرم بیشتر وقتا خودم حساب میکنم و حتی بهش پول زیادم قرص دادم و شاغلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای چی بگم،ببین عشق و عاشقی الکیه،درست تصمیم بگیر،اگر میبینی همش از این چرندیات تحویلت میده درست و قطعی تصمیم بگیر،حرف یک عمر زندگیه،الکی نیست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

عزیزم این نظر شخصی منه و تخصصی نیست پس اول از همه مشاور کمکت میکنه تو این زمینه ها

ولی بی پولی با تلاش نکردن برای آینده خیلی فرق می‌کنه یکیه پول ازدواج نداره ولی تو رو توی آینده ش می‌بینه و از برنامه هاش برات میگه که قصد داره چجوری تو رو به دست بیاره

یکی هم میگه بی پولم و دست رو دست میزاره

اگه پسر خوبیه باز بیشتر فکر کن چون آدم خوب نعمته ولی حتما بسنج که میتونه تضمین کنه یه زندگی راحت رو برات؟

نخطه.

خودت رو بدبخت نکن یه روزی به خودت میایی می بینی چند سال صبر کردی سنت رفته بالا موقعیت های خوب از دست رفتن این آقا همینطوری مونده علاقه تنها چه فایده داره وقتی تلاش نمیکنه؟!!! 

بهترین سن رو داری جدی تر به زندگی آینده ت فکر کن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

کسی ک میگه برو دنبال زندگیت یعنی علاقه ای نداره و دوست نداره کسی ک عاشق باشه خیلی تلاش میکنه ن اینکه تو قرض بدی و حساب بکنی تموم کن بره وقتت و عمرت میره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
به نظرتون چکار کنم باهاش؟

عزیزم ی وقتایی ما ادمها. با ی سری دیگه از ادمها وصله هم نیسیم 

و با بودن باهاشون داریم خودمونو تباه میکنیم 

ولی به دلیل وابستگی ادامه میدیم 

شما خودت الان متوجه ایی که رابطتون درست نیس و دنبال حرکتی هسی که درست شع پس تنها کاری ک میتونی کنی اینه که اگ پولتو پس میده ک پس بگیره اگر که نه قید پولتم بزن 

و کم کم ازش بیا بیرون 

خیلی سخته و اذیت میشی ولی چندماه گریه میکنی ولی در عوض ی عمر زندگیتو نجات میدی 

2706