2733
2734
هییییی خواهر بقران پول ندارم برم نونوایی بخدا قسم مامانم از کارت خودش برام نون میگیره  خداشاهد ...

بگردم الهی خدا بزرگه چی بگم هر بنده ای جوری امتحان میشه

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگردم الهی خدا بزرگه چی بگم هر بنده ای جوری امتحان میشه

چرا من باید اینجوری امتحان بشم چرا باید شرمنده دخترم بشم بقران قسم روزی نیست که گریه نکنه ونگه لباس عروس میخوام ولی من نمیتونم حتی نون بگیرم خدایا منو بکش 😭😭😭😭

2731
برو عطر فروشی زیاد دارن ادکلن های لوکس و لاکچری رو اماراتیشو دارن همون یکی دو تومنه

امروز تو ۲ تا  لوازم آرایشی یکی دوتا تست کردم اومدم خونه گفتن بوی خوبی میدی 

حالا مشکل اینجاست نمیدونم بوی عطر مغازه اولیه یا دومی😐😂

برو عطر فروشی زیاد دارن ادکلن های لوکس و لاکچری رو اماراتیشو دارن همون یکی دو تومنه

ادکلن یکی از اطرفیانمو دیدم روش نوشته بود امارات 

ماندگاری و پخش عالی 

روم نشد بپرسم از کجا گرفته 

برم بگم ادکلن اماراتی بدین؟

چرا من باید اینجوری امتحان بشم چرا باید شرمنده دخترم بشم بقران قسم روزی نیست که گریه نکنه ونگه لباس ...

همسرتون کار نمیکنن؟

شما بچه دارید و نمیشه براش خرج کنید 

ما سه چهار ساله میلیون میلیون پول میدیم برای دوا درمون اما نمیشه که نمیشه (:

همسرتون کار نمیکنن؟ شما بچه دارید و نمیشه براش خرج کنید  ما سه چهار ساله میلیون میلیون پول می ...

شوهرم مریضه بخدا نمیتونه کارکنه اره من دوتا بچه دارم ولی خداشاهده واسش نمیتونم اسمارتیز بخرم چندوقت بود بخاطر اون گریه میکرد حالا چون دختر عمش لباس عروس داره اینم گریه میکنه میگه منم میخوا😭😭😭😭😭😭

همسرتون کار نمیکنن؟ شما بچه دارید و نمیشه براش خرج کنید  ما سه چهار ساله میلیون میلیون پول می ...

خدا خیر بده برادرشوهرم گوشی شوهرمو وصل کرده به وای فای خودش میام اینجا یکم درد ودل میکنم یبک میشم😔😔😔

شوهرم مریضه بخدا نمیتونه کارکنه اره من دوتا بچه دارم ولی خداشاهده واسش نمیتونم اسمارتیز بخرم چندوقت ...

خودتون نمیتونید کار کنید؟

اطرفیان ما اونایی که دستشون خالیه میرن کمیته امداد خیلی کمک حالشونه وام اینا میدن

عطر و ادکلن شرکتییا اماراتی در واقع به ادکلنی گفته می شود که دارای رایحه و شیشه مشابه ادکلن برند اورجینال است و در کشور امارات تولید، بسته بندی و روانه بازار می شود.

من عاااشق زمستونم❤️
ادکلن یکی از اطرفیانمو دیدم روش نوشته بود امارات  ماندگاری و پخش عالی  روم نشد بپرسم از ...

آره

بگو از همونا که از روی ادکلن های اصلی میزنن ولی یکی دو تومنه

من عاااشق زمستونم❤️