2752
2734
عنوان

مثل چی پشیمونم از خوردن گین اپ

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 100 پست
ادامه نده دیگه، دکتر نمیری؟

میترسم برم دکتر..،هم میترسم هم وسوسه چاق شدن دارم امروزوامشبم خوردم 🥲🥲🥲🥲میرم نخورم باز میگم همین قوطی دومی رو بخورم دگ تمام 😔

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
کاملا درسته من اولین بار بود از این کارا میکردم اخرین بارمم شد، قرص مخمر نشنیدم بگن عوارض داره، بنظر ...

والا من اونارو امتحان نکردم ولی همون پودر مغز و کنجد و نارگیل که توی پست قبلی گفتم، همراه با آبمیوه خونگی به مدت دو ماه خوردم واقعا برام کارساز بود. 

یک سال قبلش سه تا قوطی پودر مکمل خوردم ولی هیچ تغییری نکردم، برعکس لاغرتر هم شدم و مشکل معده هم پیدا کردم!

الهی آن ده که آن به...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا نمیدونم  ولی اگه دردت شدید نیست حساس نشو انشالله چیزی نیست.

نه راستش خیلی شدید نیست بگم ازار دهنده اس ولی خب هست یکم، نمیدونم چقدر صبر کنم ببینم رقع میشه یا نه بعد اگر نشد برم دکتر

میترسم برم دکتر..،هم میترسم هم وسوسه چاق شدن دارم امروزوامشبم خوردم 🥲🥲🥲🥲میرم نخورم باز میگم همین ...

منم میترسم برم چون تنهام باید برم خانوادم نمیدونن این قرصو خوردم😑😂 ولی خب نخور لطفا بیخیال چاقی اونقدرام ارزش ندار ه

2731
نه راستش خیلی شدید نیست بگم ازار دهنده اس ولی خب هست یکم، نمیدونم چقدر صبر کنم ببینم رقع میشه یا نه ...

صبر کن الانم که قرص قطع کردی 

ببین دو سه روز دیگه هنو درد هست یا نه، اگه بود برو ی سری دکتر 

والا من اونارو امتحان نکردم ولی همون پودر مغز و کنجد و نارگیل که توی پست قبلی گفتم، همراه با آبمیوه ...

ممنون امتحانش میکنم فقط ایشالا چیزیم نشده باشه چاقی نمیخوام اصن😑😂

منم میترسم برم چون تنهام باید برم خانوادم نمیدونن این قرصو خوردم😑😂 ولی خب نخور لطفا بیخیال چاقی او ...

یچی بگم منم شوهرم نمیدونه 🤕😵‍💫🤕😵‍💫🤕😵‍💫اره باید بریزم بره تا وسوسه نشم ازطرف پرسیدم گفت خودمم دو دوره خوردم نترس این درد طبیعیه ولی خب نگران میشم مخصوصا ک قصد بارداری دارن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
یچی بگم منم شوهرم نمیدونه 🤕😵‍💫🤕😵‍💫🤕😵‍💫اره باید بریزم بره تا وسوسه نشم ازطرف پرسیدم گفت خودم ...

نخور اصلا بریز یره من دوره دومم سقارش دادم ولی پشیمون شدم با اینکه پول دادم گفتم بدرک اصن سلامتیم مهم تره،