2733
2739
عنوان

پلاکت پایین

420 بازدید | 16 پست

سلام همراهان همیشگی

من همیشه پلاکتم پایینه

الان که باردارم اومده رو ۵۰

پیش هر دکتری هم رفتم بی فایده بوده

چون میخوام زایمان سزارین کنم دکتر قبول نمیکنه 

میگه فقط طبیعی.

چیکار کنم پلاکتم بیادبالا.

تو رو خدا نیاین نصیحت کنین که طبیعی بهتره و از این حرفا.

خدایا مواظب پرسامم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب تو سزارین شما خون زیادی از دست میدی پلاکتم که پایینه برا خودت خطرناکه عزیزم منم یک ماه پبش زایمان طبیعی با اپیدورال کردم اصلا درد نداشت 

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2740
عزیزم از دکترت بپرس  فک کنم ی سری مواد غذایی هستن ک پلاکت رو بالا میبرن

دکترا فقط میان ویتامین و اهن بهم میدن 

دو هفته خوردم هیچ تغییری نکرده

خدایا مواظب پرسامم باش
خب تو سزارین شما خون زیادی از دست میدی پلاکتم که پایینه برا خودت خطرناکه عزیزم منم یک ماه پبش زایمان ...

وووی وحشت دارم 

حالا اینی که میگین چی هست؟

چقدر بخیه خوردین؟

خدایا مواظب پرسامم باش
جاری منم پلاکتش پایین بود طبیعی زایمان کرد ، دارو میخوره به اضافه آجیل میوه یه بارم گفته بودن مغز شت ...

اخی که منم اخرش باید طبیعی بیارم 

ای خدا 

خدایا مواظب پرسامم باش
گفتن بدنت همینه  هر چی دارو خوردم نشد که نشد

من عمم پلاکت خونش پایین بود ۴تا آمپول از طریق سرم بهش تزریق کردن هفته ای یبار هر آمپول ۱تومن خرج برداشت

البته اون باردار نیست

به زایمان طبیعی فکر کن ریسک کمی داره مخصوصا برای الان شما