2752
2734

من یک خواهرزاده دارم فقط و کلا بچه کوچیک دورمون نبوده؛وقتی بدنیا اومد پدرم فوت شدمنم حوصلم کم شد خودم متاهلم خاهرزادمو دوست دارم ولی کلا چون جایی بزرگ شدم بچه نبوده خیلی اهل سرکله زدن بابچه نیستم باهاش حرف میزنم وبازی گاهی!اما اینکه یکسره بغلش کنم نه گاهی بوده براش اسباب بازی هم گرفتم 

شوهرخاهرم همیشه به روم میاره میگه تو برام جالبه یک خاهرزاده داری زیاد نمیای خونه خاهرت! همه ی عمه هاش یکسره بچمونو بغل میکنن باهاش سرکله میزنن تو نه!منم گفتم هرکی یک اخلاقی داره ولی دلیل نیست ک دوسش ندارم! بعد میگه هرکی باشه بیشتروقتا ازخاهرزادش عکس میذاره تونت منم گفتم من ک گاهی گذاشتم مثلاروزدختر مگه کلا اسمم به اسم بچتون تغییربدم همش عکسش بذارم😑 بعد میگه توباید بیای مراقب بچه خاهرت باشی نزدیکی که! منم حرصم گرفت گفتم من نمیرسم همش بیام سخته مگه طلاق بگیرم بیام بشینم اینجا 

البته میدونم اینو بدگفتم ولی ب خاهرم گفتم شوهرت نباید منو با خاهراش مقایسه کنه اوناتومحیط شلوغ بودن من نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو باید وجود نداره بعد با خنده بگو مرد انقد خاله زنک

من باهاش صمیمی نیستم ولی متاسفانه ازدهنم در رفت گفتم مگه طلاق بگیرم بیام بشینم اینجا 

من زودتر ازدواج کردم ولی هنو حوصله بچه ندارم اگرنه بچه خودمو بزرگ میکردم 

میگه جالبه خاهرای من باید الان بی حوصله باشن چون همش نوه وبچه دورشون بوده دلشون زده نشده تو ک فقط یک بچه خاهر داری 

میگفتی  همون خواهرهات می‌برنش بسه

همیشه میگه عمه های بچم یکسره سرکله میزنن باهاش بااینکه دورشون شلوغه تو چرا اینمدلی هستی 

منم هنگ کردم گفتم هرکی ی جوره ولی فکرنکنید من بچتونو نمیخام !

اصلا بااین حرف نزن بدم میاد از مردهای حراف

منم خوشم نیومد ب خاهرم گفتم شوهرت نباید منو با خاهراش مقایسه کنه هرکی تو یک محیطی بزرگ شده بعدم خودت میدونی من بعد اوت بابا بی حوصله شدم

2706