2752
2734
عنوان

خیال پردازی با موسیقی نصف شب

131 بازدید | 24 پست

یه عادتی دارم که الان چند ساله اینطوریم اینکه بعد از خوابیدن کل خانواده و خاموشی من نصف شب آهنگ می‌زارم تو هندزفری و به خودم تو آینه نگاه میکنم و خیال پردازی میکنم اینکه بقیه نگام میکنن اینکه بین جمع کار خفنی انجام میدم اینکه بین دوستام من بهترینم و اینکه مچ شوهرمو درحال خیانت میگیرم و ادا در میارم مثلا همه چیزو می‌ریزم بهم و انگشترو میندازم زمین حتی واقعی هم گریه میکنم و یعنی خیرع شدم به طرف ولی در اصل من خیره شدم به آینه و اصلا تو روز این‌طور نیستم فقط نصف شب راحتم تازه کلی هم آرایش میکنم و ادا مدلینگ هارو در میارم و یا مثلاً میشینم رو تاب همینطور که هندزفری تو گوشمه خیال پردازی میکنم یه شخص مهمی داره نگاهم میکنه و من مثلا یه بچه رو از غرق شدن نجات میدم خیلی عادت بدیه و همش نصف شب بیدارم بنطرتون این اختلال روانیه یا چی مادرم میگه تو خیلی ترسناکی نصف شب می‌رقصی توی تاریکی 🥲😂

تو چقد منی😂😂🖐

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊

برای جلوگیری از درگیری متافیزیکی سریعاااااا ترکش کن عزیزم

( توضیح نمیشه داد)

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای جلوگیری درگیری متافیزیکی سریعاااااا ترکش کن عزیزم ( توضیح نمیشه داد)

چطور ترکش کنم واقعا یه شب بگذره من آهنگ نشنوم انگار یه چیزی گم کردم و خوابم نمیبرع

مشکل افسردگی داری منم‌مشکل شمارو داشتم آخرش به خاطر هنسفری گوشام عفونت کرد  نتونستم‌دیکه بزارم‌ ...

🥲چرا اینطوریم خودمم نمی‌دونم نصف زندگیم خیال پردازی هس

عه یعنی مثل منم هس 😂😂💔

من ارایش میکنم

میرم جلو اینه میخندم یهو میزنم زیر گریه😂

بعد تصورات خیالیم 😂

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
چطور ترکش کنم واقعا یه شب بگذره من آهنگ نشنوم انگار یه چیزی گم کردم و خوابم نمیبرع

تک تک کارهایی که میکنی هم آهنگ ،هم اون نکاه کردن به آینه خصوصا شب ، خیال پردازی ، خود رقصیدن خصوصا تو تاریکی همه اینا کافیه که زندگیت تغییر کنه...وقتی به تبعاتش فکر کنی به اینکه ممکنه ارامشت برای همیشه بره ناخوداگاه دیگه جرات انجامش رو پیدا نمیکنی.باید جایگزین کنی.یه مدت تمرین کن به جای موسیقی قرآن گوش کن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
یاعلی😯

بله واقعا یا علی 🥲

2706