2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من شنیدم...بعضی بچه ها کم خواب هستن...و این سیستم بدن اونهاست...نمیشه باهاش بجنگی...اما در خصوص دیر خوابیدن....من یه راهکار شنیدم... صبح ها مثلا اگه 8 بیدار میشه....یک ربع به 8 بیدارش کن...بعد 7.30....بعد 7..... اولش برای شما که دیر خوابیدی سخته...اما لااقل می تونی از اون ور خواب شبشو جلو ببری عصرها هم ببرش فضای بیرون...بدوه....و از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد خواب نداشته باشه...
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
این هم امتحان کردم چند وقت که هر روز زودتر بیدارش کنم فایده نداشت الان عادت کرده زود بیدار میشه شب دیر میخوابه ۸ بیداره ۱ یا ۲ میخوابه بعد از ظهرم ۱ میخوابه تا ۳ونیم کارامو بعد از ظهر انجام میدم که خوابه ولی الان وقت امتحانامه فرصت درس خوندن ندارم
2740
من یه مدت شامشو زود دادم، ساعت 7بعد تا ساعت 9 همش قصه خ ندم کلیپ نشون دادم تا ذهنش خسته شه بخوابه درنهایت 10شب خواب بود ، تو گهواره و تاب هم می گزاشتمش ، بعد دوباره مهمون اومد مهمونی رفتیم به هم خورد بعد دوباره شربت استا دادم آرامش بگی ه تنظیم شه اون هم موقتی بود ، ولی یکی هم گفت غروب حموم ببر ، ماساژ بده ، ولی پسر تو هدیه جون انرژیش زیاده باید تخلیه شه ، اونم بیرون بردن پارک بازی هاییی که خیلی تحرک داشته باشه ،
خدایا ممنون که همیشه کمکم میکنی
دختر منم همینه ساعت ١١ میبرمش تو اتاق ١٢ میخوابه صبح هم ١٠ بیدار میشه ظهر هم ٢ ساعت میخوابه ساعت خوابشو همه جوره بالا پایین کردم نمیشه که نمیشه البته مولتی ویتامین هم بی تاثیر تیست
مرسی که دختر من شدی
2706