2733
2734
عنوان

دخترم پريود شد😢ميشه بياين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21945 بازدید | 428 پست
دخترتون تا ۱۸ سالگیش بطور طبیعی رشد داره  بسته به ژنتیک و صفحه استخوانیش به بیش از ۱۸ سال یا ک ...

مرسي 

تو كلاسشون متوسط هست همه بالاي ١٧٠هستن البته من قدم ١٦٧هست و دوست دارم دخترم همين حدود باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزيزم حس خاصي رو تجربه كردم

ان شاالله عروسش کنی😍

بنظرم از یه روانشناس نوجوان وقت بگیر بتونین دوره بلکغ رو باهم بسلامت و تنش کم بگذرونین

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

مبارکه عزیزم ، شما هم عادت دارید جشن بگیرید ، مامان من برای من جشن گرفت ، اون زمان خودم درخواست کردم و مامانم هم کیک گرفت و این رسم تو خونه ما موندگار شد ، منم برای دختر بزرگم گرفتم و یک جشن خانوادگی کوچلو ( فقط در حد پدرش و خواهرش ) برگزار کردیم 

منم 25 ام قدم 156😐 اصلنم بد نیست چه اشکال داره حالا قرار نیس همه دومترقدداشته باشن که😒

منم ۲۹

۱۵۷

ولی الان میشه کاری کرد که بالای ۱۶۰ باشن چرا نکنیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منم 25 ام قدم 156😐 اصلنم بد نیست چه اشکال داره حالا قرار نیس همه دومترقدداشته باشن که😒

درسته مهم اعتماد بنفسه و زرنگ بودن دختر

اما منم مادرم ديگه ارزو دارم واسش

2740
مبارکه عزیزم ، شما هم عادت دارید جشن بگیرید ، مامان من برای من جشن گرفت ، اون زمان خودم درخواست کردم ...

ديروز من و پدرش تبريك گفتيم و حسابي بهش رسيديم و لوسش كرديم 

يه كادو هم واسش گرفتم و در كل نشون ندادم نگرانيمو 

مامانت چه كار خوبي كرده ك خاطره خوبي واست مونده

2706