2752
2734
عنوان

دخترم پريود شد😢ميشه بياين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23013 بازدید | 428 پست

یکم دیگه بعد ازدواج رشد میکنه

ولی رشد اصلیش دیگه تمومه 

اما میگن اگه زیر نظر دکتر باشی و قبل از پریودیِ اول، با دارو و امپول به تعویق بندازیش میشه رشد ادامه پیدا کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و منیکه از کلاس اول ابتدایی قدم ۱۶۵ بوده اللنم ۲۹سالمه همون ۱۶۵هستم

اول ابتدایی ۱۶۵ مگه میشه مگه داریم🙄

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
سلام. دختر من 9 سال و 7 ماهه است چند وقتی هست وقتی خودش را با دستمال خشک می کنه خونی می شه. نمی دونم ...

حتی سونوی کلیه و عکس مثانه و .. گرفتم سالم بود. اگه داره پریود می شه چرا جاری و روان نیست؟ بعضی اوقات کمی سطح دستمال خونی می شه.. یه روز هست دو روز نیست

2731
منم ۲۹ ۱۵۷ ولی الان میشه کاری کرد که بالای ۱۶۰ باشن چرا نکنیم

بچه هامون اره ولی خب از خودمون دیگه گذشت ینی حرفم اینه که کسی بخاطر قدش سرخورده نشده و نبایدم بشه

زِ گیتی دو کَس را سِپاس! یکی حَد شِناسُ یکی حَق شِناس  
یکم دیگه بعد ازدواج رشد میکنه ولی رشد اصلیش دیگه تمومه  اما میگن اگه زیر نظر دکتر باشی و قبل ...

من برای دخترم دیفرلین میزنم هر سه ماه ولی تاثیر خاصی رو فد ندیدم فقط یکم بلوغ رو تاخیر انداخته

سلام. دختر من 9 سال و 7 ماهه است چند وقتی هست وقتی خودش را با دستمال خشک می کنه خونی می شه. نمی دونم ...

ببرش دکتر غدد اطفال 

شایدم عفونته 

ممکنم هست دستمالی میکنه خودشو 

در هر صورت باید پیگیر باشی 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706