2733
2739
عنوان

دخترم پريود شد😢ميشه بياين؟

21448 بازدید | 414 پست

سلام

قبل از تولد دخترم عضو سايت بودم و هميشه تو همه مراحل بزرگ شدنش نظرات كاربرا و تجربياتشون و ميخوندم

دخترم يه ماه ديگه سيزده سال رو تمام ميكنه ديگه وقتش بود كلاس هفتمه

قبلا اموزش و آگاهي داده بودم شوكه نشد و پذيرفت

هرچند بعدش خيلي غر  زد و بهانه گرفت

الان نگرانيم بابت قدشه  

قدش ١٥٨/١٥٩بايد باشه دو هفته ديگه نوبت دكتر داره 

كسي يادش هست بعد پريود قدش چقدر رشد كرده و اينكه آيا كسي بوده ك رشد قدش كلا متوقف شده باشه؟

از ۰ تا ۱۰ سانت ماکسیمم توی حالت نرمال

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من بعد از پریود ۱۰ سانت رشد کردم یهویی رفتم مدرسه همه گفتن تو چرا یهوییی قدت بلند شد

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدش اکیه نگران نباش

فقط والبیال یا بسکتبال بنویسش مداوم بره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
2740

ورود دخترت به مرحله جدیدی از زندگیش رو تبریک میگم.

من برای خودم یادم نیست ولی شنید از صفر تا ده سانت

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خدا كنه رشد نرمال رو داشته باشه

حسابی به خوراکش برس و همون دوتا ورزش و یا شنا

2706