2737
2734
اها😅😅

وقتی گفت توفکرازدواجم توچی گفتی اسی...چن سالتونه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
اوووف لعنتی دلم خواست شوهرکنم زودترخخخ

ان شاءالله با یه پسر خوبو ایده آل🤲

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میگه تو فکرازدواجمو اینا پس یکم ته دلت آماده باش حالا اون روزرتولدت قشنگ لباس اوکی کن برای خودت ...

معمولا ۲ تایی میریم بیرون نفر سومی نیست😄

ولی شیک و پیک بله میکنم

حدس میزنم دیگه کلا تا اخر سال بیاد جلو ولی چه روزی بهتر از تولدم اخه

تا اخر سال دیگه مناسبت خاصی نیست اخه

میگم کاش روز تولدم باشه

ان شاءالله با یه پسر خوبو ایده آل🤲

دعاکن باکسی ک دوسش دارم بهم برسیم و خونوادش دس ازمخالفت بردارن

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2731
هیچی خودمو لوس کردم😁

تخخخخخ بیشرف عاشقتم...چن سالتونه

دقیقاچجورلوس کردی سوسک کردی خودتوخخخخ

من ۳۰ اون ۳۶ سوسک چطوریه 🤕

مظلوم نمایی...عه عشقت تقریباهم سن عشق منه

2738
معمولا ۲ تایی میریم بیرون نفر سومی نیست😄 ولی شیک و پیک بله میکنم حدس میزنم دیگه کلا تا اخر سال بی ...

نمیگم‌بانفرسوم میرین که عزیزم.الان مگه عهد بوقه

الان خودمو یبارهمسرم قراربود سورپرایز کنه یه رستورانی حالا بماند کجا رفتیم به یکی از کارکنان اونجا باهماهنگی تبلتشو داده بود که از سورپرایز زنم فیلم بگیر  من موقعی که اون فیلم میگرفت متوجه نشدم یذره که اومد نزدیکتر بعدمتوجهش شدم

به شماهم اینوومیگم که که شاید یه نفرسوم ازتون فیلم بگیره

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
دعاکن باکسی ک دوسش دارم بهم برسیم و خونوادش دس ازمخالفت بردارن

ان شاءالله به خواسته ی دلت برسی🤲

من ۳۰ اون ۳۶ سوسک چطوریه 🤕

من چرافکزکردم ۲۲اینطورایی

نوع تاپیک و جوِ فضا اینجوری کرد یاچی

خوشبخت باشید عزیزم🤲🌹

ان شاءالله به خواسته ی دلت برسی🤲

انشالا