2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووف وقتی گفت توفکرازدواجم بقیه حرفاش چی بود حس میکنم بده خدارو چ دیدی

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2731

ازخدامیخام بگیرتتتتتتت چ قشنگ دعامیکنم خخخ

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2740
چرا بده؟!

میگم حس میکنم انگشتر بِده بهت خخخ.نگفتم ک ادم بدیه گلی

اگه میگه تو فکرازدواجمو اینا پس یکم ته دلت آماده باش

حالا اون روزرتولدت قشنگ لباس اوکی کن برای خودت کلا شیکو پیک کن آماده این باش،یهو به رفیقی چیزی بگه ازدور فیلم بگیره

حالا نه که اگه انگشترندادو خواستگاری نکرد بخوره تو ذوقت ولی یکم براخودت آماده باش

توروقرآن مثل این دخترا که میخوان بگن مثلا خبرنداریمو نداشتیم ولی از شدت استرس نفسشون بند میاد توحرف زدن نباشیااا😂 ریلکس باش مثل همیشه

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
اگه میگه تو فکرازدواجمو اینا پس یکم ته دلت آماده باش حالا اون روزرتولدت قشنگ لباس اوکی کن برای خودت ...

اوووف لعنتی دلم خواست شوهرکنم زودترخخخ