2737
2734
عنوان

/// راهنمایی برای لیزر دست سوخته ///

751 بازدید | 2 پست
سلام بچه ها

چند روز پیش یه تاپیک زدم که دستم سوخته و میترسم جاش بمونه (http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50532&PageNumber=1)دوست شوهرم دندونپزشکه و خیلی هم ماهره تو کارش امروز زنگ زده که از شیراز دستگاه لیزرش رو آورده و میخواد دست منو لیزر کنه که جاش نمونه . منم گفتم نه چون اولا تازه 9 روز از سوختگی میگذره و دستم هنوز پوست جدید نیاورده و بعدش ایشان یه دندونپزشک خیلی ماهره نه یه متخصص پوست و لیزر . البته بعضی کارای دندونپزشکی با لیزره و اونم عالی انجام میده اما من ترسیدم . شوهرم میگه اون میدونه چیکار میکنه . از یکی از دوستام که پرسیدم گفت تا دستت پوست کامل و تازه نندازه نمیشه لیزرش کرد . حتی ممکنه یکسال بعد درست باشه .
لطفا میشه اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید . برم پیشش به نظرتون یا نه ؟؟/

عزیزم منم چند وقته پیش دستم سوخت واز اونجا که پوستم خیلی روشنه جاش کاملا پیداست و منم تصمیم گرفتم لیزر کنم ممنون میشم اگه جای معتبری پیدا کردین به من هم معرفی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.