2752
2734

مامانم بدمو میگه آخرم میگم چرا میگه من تورو دوست دارم با توراحتم ...

نشستم با زنعموبودم حرف بچه ها بود منم گفتم آره فلانی صداش بلنده انرژیش زیاده با اینکه رومخه ولی بازم ما از انرژیش انرژی میگیریم 

بقول بابام میگه همیشه یه طوری میگی آدم نمی‌فهمه تعریف کردی یا تخریب...

الان خالم اونجاست جلو حالم رو ایفونه تلفن میگه آره داشتن ب خاله میگفتم فلانی هم خیلی فرزه سریع میرسه میاد اینجازو سه سوته جمع و جور می‌کنه ،بعد بلافاصله میگه میاد همرو میچپونه تو کمد می‌ره (من اصلا نمی‌دونم ولی بدم میاد همه وسایل بیرون باشه همه رو دسته بندی میکنم داخل کابینت و کمد و....مامانم عادت داره دم دستیا باید رو اوپن و میز باشه همیشه)😐☹️

میگم مامان من کجا می‌چپونم میگه اینم تعریف مادر دیگه چشم نخوری میگم اینا همه توجیه دوست دارم باهات شوخی دارم میخوام چشم نخوری اینا همه توجیهه.

خیلی ناراحت میشم خیلی چیزیم نمیتونم بگم ناراحت نشه.

ولی همه جا همه خصلت و کارای منو میگه همین طوری 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره 😂

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

دقیقا مامان منم همینجوره‌ اگر اینجوری نگن ک مامان نیستن🤣🤌

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خودش ابرومو بد بعد میگه انقد اسکل بازی دراوردی همه مسخرت میکنن😳میشینه بد خواهرمو همه جا میگه یعنی جایی نمونده که از خواهرم بدگویی نکنه بعد میگه توانقد بدی که همه فهمیدن😳🙄🙄

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
حس بدی میگیرم

منم گاهی حس خیلیییی‌ بدی میگیرم اما چ میشه کرد😁

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بد نمیگه ولی خیلی ضایع کنه 

"خدایا بغلم کن... به والله خستم".. امضای قبلیم این بود.....                                                                         دیگه بغلتو نمیخام.....بجاش میگم شرمنده                     جوانی از این زندگانی ام.. یه شبایی هم هست که تا وقتی صب بشه، 1000 درجه و از هر لحاظ تغییرت داده.... من این شب و گذروندم و دیگه ام آدمِ سابق نشدم... ترجیح میدم از این ببعد رک باشم...من مسئولِ طرز فکر و برداشت شما نیستم.. :)))))