2733
2734
عنوان

رنده برقی .........

505 بازدید | 10 پست
خانومای گل من یه رنده برقی کادو گرفتم ولی احتیاجی بهش ندارم چون خیلی رنده های متفاوت دارم عکسش روبراتون می زارم خودتون کارایی هاشو رو سرچ کنین که فکر نکنین برای منه تعریف می کنم اگه دستورش رو رعایت کنین بدرد بخوره ghazalehm_00@yahoo.com اگه کسی خواست لطفا بهم ایمیل بزنه آپلود عکس
وای من این مدلو خیلی دوست دارم .قیافش خیلی خوشگله مثل اسباب بازی رنگیه .
آزارم میدهد دیدن ان منظره ی که مادری کودکش را سیلی میزند ولی کودک باز دامن مادرش را رها نمیکند .کجاست قاضی تا حکم کند سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک ؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم شوهرم برام کادو خریده من و اون نداریم که به مناسبت سالگرد ازدواج گرفت منم حرفی نزدم ولی الان راضیش کردم اگه ناراحت نمی شه بفروشیم . شما می خواین بخرین یا می خواین بازجویی کنین . واسه یه رنده برقی ناقابل دروغی هم ندارم بگم . من نیاز ندارم خواستم بفروشم یه بار فروشگاه دیدم گفتم وای چه باحاله شوهرم فکر کرد خیلی دلم می خواد واسه سالگرد ازدواجمون برام خرید اگهسوال دیگه ای دارین بفرمایین؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین