2737
2734
عنوان

طلاق بگیرم یا نه کمکم کنید

278 بازدید | 24 پست

دوتا بچه دارم 36 سالمه شاغلم شوهرم کرد هستش و اختلاف فرهنگی داریم. بی احساس و مغرور و خودشیفته و بددهن و عصبی و خسیسه. وسواس قمری داره. محدود میکنه. ۵ ساله باهم نمیخوابیم و رابطه ماهی یک بار. دوستش ندارم اصلا تواین 13 سال ازدواج اذیتم کرده. بچه اولم دختر بود و تحقیر میشدم مجبور به آی وی اف شدم با همه‌ی عمل هاش و بدبختی هاش  واسه بچه دوم پسر بشه. بچم ۷ ماهه به دنیا اومد و تپش قلب و استرس و کابوس های شبانه همیشه دارم. دیگه ازش بدم میاد نمیتونم تحملش کنم تورو خدا بگید چکار کنم. 

تا دوسالگی بچه نه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خودت بایذ تصمبم بگیری

ولی اگر قابل تحمل ه بخاطر بچه هات ادامه بده 

چون بچه هات اواره میشن

سعی کن زندگیت و بسازی

اگر هم واقعا برات قابل تحمل نیست و میدونی زندگیت بدون اون بهتره ...

2740

اول مهریه ات و بگیر که بتونی بعداز طلاق برای خودت یه زندگی درست کنی بعداز طلاق هم ارامش فکری داشته باش اگر زیاد اذیت می شی طلاق بگیر وگرنه صبر کن اگر گفتم ارامش داشته باش چون دیدم بعداز طلاق یک عده ای سکته کردند از دنیا رفتن کمی ارامش داشته باش خدا کمکت کنه

❤لاتنس  ذکرالله❤ یاد خدا را فراموش نکن، روا بود که گریبان زهجر پاره کنم ، دلم هوای تو کرده بگو چه چاره کنم😭 یاصاحب الزمان

اگه شرایطش رو داری طلاق بگیر بنظرم نمی ارزه انقدر سختی بکشی و فشار عصبی و روحی روانی رو تو این زندگی تحمل کنی🫂💙

البته تموم کردن یه زندگی مسئولیت زیادی میخواد و سختی های خودش رو داره اگه تصمیمت قطعیه و مطمئنی انجامش بده در هر صورت به خودت بستگی داره آروم باش و با آرامش کارات رو پیش ببر و تصمیم بگیر🤍✨️

گذشته ای که حالمان را گرفته است. آینده ای که حالی برا رسیدنش نداریم. و حالی که حالمان را بهم ميزند. چه زندگی خوبی:))
از اصل کاری ها نگفتی بچه هات با کی می مونن اگه خودت می بری ببین دوس دارن از باباشون جداشن یا نه برا ...

دخترم بزرگه خودش انتخاب میکنه و دوست داره نوبتی پیش ما باشه و بيشتر با من راحته. بچه بهم نمیده ولی نوبتی در طی هفته میتونم باهاشون باشم 

دخترم بزرگه خودش انتخاب میکنه و دوست داره نوبتی پیش ما باشه و بيشتر با من راحته. بچه بهم نمیده ولی ن ...

تو اینجوری راضیی؟؟

به نظرم تحمل کنی و تو خونه خودت و با بچه هات باشی بهتره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
اگه شرایطش رو داری طلاق بگیر بنظرم نمی ارزه انقدر سختی بکشی و فشار عصبی و روحی روانی رو تو این زندگ ...

ممنون عزیزم شرایط طلاق و تاحدودی دارم. خونه میتونم اجاره کنم و ماشین دارم حقوق ماهیانه هم دارم. 

2706