2733
2734
عنوان

طلاق بگیرم یا نه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 24 پست
دخترم بزرگه خودش انتخاب میکنه و دوست داره نوبتی پیش ما باشه و بيشتر با من راحته. بچه بهم نمیده ولی ن ...

می تونی بدون پسرت سر کنی ببخشیدها الان شوهرت که ازش ناراحت همهستی اونطرف می خوابه شما نمی تونی تحمل کنی دوری بچه رو اصلا نمی شه تحمل کرد قبل طلاق یه دوره بچه رو بزار یکی دو هفته آزمایشی برو ببین می تونی تحمل کنی بعد طلاق هیچی به زمان قبل برنمی گرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم شرایط طلاق و تاحدودی دارم. خونه میتونم اجاره کنم و ماشین دارم حقوق ماهیانه هم دارم.  ...

خو پس خوبه دیگه هرچی باشه حداقلش اینه آرامش داری از نظر روحی و روانی هم آرومی برات آرزوی موفقیت میکنم عزیزم✨️💖🫂

گذشته ای که حالمان را گرفته است. آینده ای که حالی برا رسیدنش نداریم. و حالی که حالمان را بهم ميزند. چه زندگی خوبی:))

عزیزم من خودم یه بار جدا شدم.. ولی بچه نداشتم .. الان که بچه دارم احساس میکنم حتی اگه شرایطم یه روزی هزار برابر قبل سخت بشه بازم باهاش زندگی میکنم

مطمئن باش با طلاقت زندگی بچه هات خراب میکنی 

2731
از اصل کاری ها نگفتی بچه هات با کی می مونن اگه خودت می بری ببین دوس دارن از باباشون جداشن یا نه برا ...

دفعه ی قبل قهر کردم و دوباره برگشتم دخترم میگفت مامان چرا برگشتی. طلاق بگیر اونم خسته شده 

خسته شدم دوتا روانشناس رفتم هردو گفتن جداشو به آرامش میرسی 

خوب پس خستگی زندگیت ناشی از موندن در این باتلاقه ...فقط بچه هات و اینکه آینده ی بچه هات با طلاقت چی میشن؟

خوب پس خستگی زندگیت ناشی از موندن در این باتلاقه ...فقط بچه هات و اینکه آینده ی بچه هات با طلاقت چی ...

یعنی اگه بخاطر بچه هام بمونم و تحمل کنم. ده سال دیگه برن دنبال زندگی شون اونوقت چی.. از من چی مونده. نمیدونم بخدا چکار کنم دلم هم میسوزه واسه بچه هام ولی باباشون خیلی بی لیاقته حس میکنم عمرم داره تلف میشه باهاش 

یعنی اگه بخاطر بچه هام بمونم و تحمل کنم. ده سال دیگه برن دنبال زندگی شون اونوقت چی.. از من چی مونده. ...

اینم هست .... باید انتخاب کنی همه چی دست خودته .... اگه بچه هات باهات باشن چون منبع درآمد داری خودتم خیالت راحت تره و زندکی برات بهتر پیش میره