2752
2734

جاریام دست ب سیا سفید نمیزنن حتی تومهمونیای چهل نفره ظرفارو من تنها میشورم ن خواهرشوهرام ن جاریام دست نمیزنن البته خواهرشوهرام و خود مادرشوهرم نمیزاره بشورن  میگه کثیف میشورن تو تمیز میشوری ...

من بامادرشوهرم صمیمیم کارا رو میکنم .البته تاقبل بارداری همیشه کارا بامن بود ،،،از شستن و نظافت بگیر تا همه چی ...خیلی سختم بود اما امروز انگار مزد زحماتم و گرفتم. 

مادرشوهرم بشون گفت یک نفر اگ تواین خونه ی درد بخور باشه جاریتونه. وقتی میاد من حتی ب تمیزکردن دسشویی ام کار ندارم انقد تمیزززززه و مفت خور نیست مثل بعضیا...

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعا خوشحالی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2731

والا باز میفهمه مادرشوهر من هنوزم جاری عفریتمو ترجیح میده و دوسداره خیلی نمک نشناسه اگه اخلاقا و کارای جاریانو بگم مغزت سوت میکشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

🤣🤣🤣🤣🤣نمی‌دونم تاپیکت سرکاری بود یا واقعیت 

که احتمال میدم از طرز نوشتنت که سرکاری هست برا پربازدید شدن 

ولی اگر واقعیه خیلی دلم برات سوخت تجدید نظر کن تو رفتارت مگه کلفتی آخه ؟

خوبه ایشون قدر دان هستن 

و اسی جان هست عروس هایی که مثل شما بودن و برعکس از احترام جایی نداشتن و جارهاشون که کاری نمی کردن قابل احترام 

خدا حفظ کنه مادر شوهرتون رو و شمارو

خدایا خودت پشت و پناهم باش