2733
2734
عنوان

مامانا لطفاً بیایین

288 بازدید | 78 پست

سلام ،دخترم مریض شده .دیشب حالش خوب بود ولی نصف شب ی دفعه ای متوجه شدم سینه اش خش خش می‌کنه و اذیته نمیتونه بخوابه انگاری راه تنفسش بسته میشد .همون موقع بردم اورژانس بخور سرد و دگزا دادن ،ولی خوب نشده هربار می‌خوابه بیدار میشه اذیته چیکار کنم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اگه نفس کشیدن تو خواب حالت خفگی داره در فریزر رو باز کن بذار نفس بکشه  برای خوابیدن هم تو زاوی ...

مدام حالت خفگی ندارع ولی بیدار ک میشه هنوزم اولش حس خفگی داره ولی تو خواب راحته ،زاویه ۴۵درجه چطوری رو ب پهلو یعنی؟

آنفولانزا گرفته منم دوماهه بچه هام درگیره این آنفولانزای لعنتی هستن هرچقدر دکتر بردم تأثیر نداشته و ...

اتفاقا ۲۰روز پیشم مریض شده بود اونموقع هم بردم دکتر گفت زود آوردی سه روزه خوب شد ولی الان سینش اینجوری شده شربتاشم کامل داده بودم 

بیمارستان بستریش کنم یعنی ؟؟؟

آره عزیزم البته با نظر دکترش اگه نیاز باشه ،خواهرزادم ۴ ماهش بود خیلی اذیت شد ،دوشب بستریش کردیم با بخور سرد و یکی دوتا دارو خداروشکر روبراه شد ، ولی شما سعی کن پرس و جو کنی ببین کسی دستگاه بخور داره دو روز قرض بگیر ،ان شاالله زودتر خوب بشه

2706