2733
2739
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000976 بازدید | 65958 پست
اسم دكترم رو قبلا گفتم بيمارستان عرفان 

فایا جان اصلا رژیم نگیر،و گرنه بدنت عادت میکنه 

شیر یدون لاکتوز بخور متابولیسمتو خوب میکنه

اصلا ناراحت و استرس واسه خوردنت نداشته باش اینجور نمیای پایین

فایا جان اصلا رژیم نگیر،و گرنه بدنت عادت میکنه  شیر یدون لاکتوز بخور متابولیسمتو خوب میکنه اص ...

فعلا طبق دستور دكتر دارم غذا ميخورم 

شير بدون لاكتوز هم هميشه ميخوردم و تاثيري رو متابوليسم نديدم 

هرچند فعلا لبنيات برام ممنوعه 

من رژيمم رو قبلا سالها گرفتم  و وقتي ديدم ديگه جواب نميده سراغ عمل رفتم 

و كلا كم خوراك بودم و هستم 

اصلا هم مشكل من اين چيزا نيست ،و از عمل هم پشيمون نيستم 

فقط محض توصيه به بقيه دوستان كه مثل من كم ميخورن ،گفتم سراغ اسليو نرن كه نتيجه خاصي نميبينن 

اوني كه روزي حداقل ٢-٣هزار كالري ميخوره ،ميتونه اسليو كمكش كنه بازم به شرطي كه ريزه خواري پركالري نكنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا طبق دستور دكتر دارم غذا ميخورم  شير بدون لاكتوز هم هميشه ميخوردم و تاثيري رو متابوليسم ند ...

فایا جون ورزش هم میکنی؟ ورزش خیلی توی کم کردن وزن به من کمک کرد بخصوص وقتایی که استپ کرده بودم. 

2728
من وزنم اومد پایین ولی اگر رعایت نکنم و شیرینی بخورم بر میگرده. دکترم وحید حسینی بود بیمارستان مادر ...

سلام دوست عزیز منم شیرازم چیکار کنم خیلی میترسم من گفتم برم پیش دکتر افشین

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

سلام دوستان

من دو ماهه و نیمه اسلیو شدم

از 89 رسیدم به 72 ولی الان دو روزه وزنم داره میره بالا امروز شدم 83.700 دارم دیوونه میشم

بااینکه حواسم به خوردنم هست طبق برنامه پزشک تغذیه همون تیم جراحی میخورم

به نظرتون آنتی بیوتیک ممکنه باعث افزایش وزن کاذب بشه چون مجبورم 1 هفته مصرف کنم به خاطر مشکلی که دارم

اصلا تا حالا کسی بوده یه همچین اتفاق براش بیفته

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم 

واقعا از نظر ذهنی بهم ریختم  

و چنان میکوشم کز ته چاه رعدی به ابرها بزنم
2740
سلام عزيزم ،بچه هايي كه تو صفحات اول هستن (حتي بچه هاي جديد كه عمل كردن )ديگه نميان ،مخصوصا خوب وزن ...

سلام عزیزم من الان خوندم نوشتین روزی 600 تا کالری مصرف می کنین و حتی تا 1000 تا هم شده. البته من نمیدونم آزمایش قبل عمل دادین مثلا تیروئید کم کار یا مشکل دیگه ای ندارین که جلوی کاهش وزنو بگیره یا نه ولی با این میزان مصرف اونم در این مدت بعد عمل مسئله اسلیو و بای پس نیست اصلا همون اسلیو هم خوب انجام نشده. کالری مصرفی آدم یا حداقل من یکی تا 3 بعد عمل قطعا زیر 100 بود شاید همونم نه. 

حتما حتما حتما به دکترتون اعتراض کنید اگر عمل بعدی مثلا بای پس لازمه حداقل اونو دیگه پول نگیره.

جالبه که یه دکتر نسبتا معروفی میگفت تو اسلیو هر چقدرم رعایت نکنی معده به اندازه قبلش برنمیگرده, پس ا ...

به نظرم راسته ولی مشکل اینه اگر لایف استایلتو عوض نکنی خب راحت 100 گرم کاکائو میخوری که واسه خودش 600 تا کالریه. یک لیوان آب میوه 250 تا و...

تو بای پس هم راحت میتونی حجم خوری کنی هم ریزه خوری.

فرق بای پس و اسلیو اینه تو بای پس وزن بیشتری کم می کنی مثلا فرض کن اگر کسی 100 کیلو باید کم کنه با اسلیو 50 تاش کم میشه با بای پس 70 تاش. ولی بعدش دیگه دست خودشونه.

سلام دوستان من دو ماهه و نیمه اسلیو شدم از 89 رسیدم به 72 ولی الان دو روزه وزنم داره میره بالا امر ...

دوست عزیز اگه فقط 2 روزه این مشکل ایجاد شده، من هم در طول این 10 ماه بعد عمل 2-3 بار برام این اتفاق افتاد که در حد 2-3 روز بخاطر مسایلی مثل یبوست یا مصرف غذای خاصی یا دوران پریودی در حد 1 کیلو اضافه شدم ولی با رعایت رژیمم بعد 2-3 روز سریع اون 1 کیلو برگشت و روند کاهش وزنم ادامه یافت، اگه در حد همین چند روز بود نگران نباشید ولی اگه دیدی ادامه پیدا کرد با دکترتون مطرح کنید که خیالتون راحت بشه. استرس به خودتون راه ندید که خودش بیشتر اذیتتون میکنه. هنوز راه طولانی مونده. 

سلام عزیزم من الان خوندم نوشتین روزی 600 تا کالری مصرف می کنین و حتی تا 1000 تا هم شده. البته من نمی ...

متوجه نشدم دقيق چي نوشتيد ؟صد كالري در روز ميخورديد تا سه ماه ؟يعني روزي يه تخم مرغ آبپز كلا ؟اين كه خيلي اشتباهه من تو پيج هايي هم كه دنبال ميكنم اصلا نديدم كسي اينقدر بخوره ،من قبلا رژيم ميگرفتم و كالريم در حد همون ٧٠٠ بود منتها ديگه يكي دو سال بود كه رژيم گرفتن برام خيلي برام سخت شده بود،الان همون رژيم رو ميگيرم با سختي كمتر ،و وزن هم كم كردم هر چند اين برنامه كارشناس تغذيه هست و از ماه سوم اين مقدار شده،و اگه هم در مورد روند كاهش نوشتم فقط براي دقت تو انتخاب نوع عمل بوده ،كسي كه قطعا پرخور بوده از اسليو جواب خوبي ميگيره

ديگه عمل اولين قدمش آزمايشه و اونم آزمايش تيروييد ،ولي كم كاري تيروييد اونجور كه ما فكر ميكنيم روي كند شدن سرعت وزن موثر نيست 

شما هم اينقدر كم نخوريد ،بيشتر فعاليت و ورزش كنيد قرار نيس كه از گرسنگي بميريم 

منم تصنیم به بایس کردم

خيلي كار خوبي ميكني اگه پرخور نيستي 

ميدوني انتخاب عمل انگار انتخاب سايز كفش يا لباسه ،اگه مثلا لباس سايز مناسب نخريم خوب بايد مثلا ببريم خياطي و سايز كنيم ،چرا از همون اول سايز مناسب نخريم كه بدون مشكل باشه ؟!

ولي يه چيزي هم كه هست بايپس آخرين راه دكترهاست اگه بعدا بنا به دلايلي وزن بالا رفت ديگه نميشه عمل ديگه اي كرد ،ولي اسليو اگه جواب مناسب نگيريم يا بعدا افزايش وزن داشته باشيم ،ميشه هنوز بايپس كرد 

من خودم تو مطب يه دكتر يه دختر خانم رو ديدم بايپس كرده بود ولي داشت وزنش اضافه ميشد ولي ميگفت برادرم اسليو كرده و هنوز مشكلي نداره .انتخاب نوع عمل واقعا مهمه

بعد عمل هم تغيير سبك زندگي و فعاليت زياد لازمه كه اونها هم به اندازه خود عمل مهم هستن 

متوجه نشدم دقيق چي نوشتيد ؟صد كالري در روز ميخورديد تا سه ماه ؟يعني روزي يه تخم مرغ آبپز كلا ؟اين كه ...

من الان بعد یه دوره رژیم وزنمو دوباره آوردم 50، همون 53-54 هم مال ریزه خوری بود و الان معمولی غذا میخورم 800-900 تاست یعنی بدون هله هوله هرچی هم سعی کنم کالریم به بالای هزار نمی رسه. گشنه هم نمیشم. اگر قرار بود ماههای بعد عمل بتونم 700-800 بخورم چه کاری بود خب!

کالریم اون قدر کم بود چون معده ام بیشتر جا نداشت. من یاد ندارم تونسته باشم تخم مرغ یه جا بخورم.

2706