2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2003700 بازدید | 65975 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام دوستان من تازه به جمعتون پیوستم کسی هست که عمل بای پس کلاسیک انجام داده باشه و مشکل داشته باشه ...

اسلیو هم که میگن حداکتر ببن دو تا پنج سال برمیگرده

اما دوتا از دوستام انجام دادن خیلی راضی هستن

بازم تصمیم با پزشک شماست

ساده و بی ریا
اره عزیزم فامیلم نجفیه دکتر شریفی اخر این کاره پیش هرکسی که پیشنهاد میده برو من حرفشو گوش نکردم اسا ...

سلام دوست عزیز من داشتم نظر شما رو میخوندم میخاستم ببیتم شما عمل حلقه کردی یا عمل اسلیو ؟هنوز لاغرید ؟عوارضی براتون نداشته؟ ممنون میشم

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
خدا رو شکر خوبی محمد منم خوبم مرسی استپ هم طبیعیه نباید اضافه وزنامون اینقدر سریع کم شه دو سال زما ...

عزیز شما مشکل ندارید ؟الان چندسال گذشته؟

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
من الان بعد از 7 سال دایم الرژیم هستم و تو افرادی که عمل شدن جز اونایی هستم که لاغر مونده تازه در وض ...

عزیز عوارض بیشمار عمل چی بوده میشه بگید ممنون؟

2740
دوست عزیز این فقط تجربه شخصی منه بعد از 7 سال از عمل. اگر سریع وزن کم می کنی و به راحتی وزنتو نمیتون ...

دوست عزیز پیغام شما و خوندن تجربه باقی دوستان باعث شد من بیشتر فکر کنم ... حقیقتش سختی نوشیدن آب با حجم بالا و فقط جرعه جرعه نوشیدنش برای من تحملش سخته .... من از بچگی این عادت و دارم که خصوصا تو گرما آب زیاد میخورم و برام لذت بخشه .... با توجه به ایتکه تقریبا همه نظرات رو خوندم ... پیش خودم فکر کردم مگه حتما باید زور بالای سرم باشه . برای خودم یک جایزه در نظر گرفتم و رژیمم رو دو هفته هست شروع کردم و تا این لحظه 5 کیلو کم کردم .... باید 25 کیلو دیگه کم کنم ... و اینبار سعی دارم که به نتیجه برسم و اون جایزه رو به خودم بدم . ممنونم از اینکه به مغزم این تلنگر را زدید ... بوس

سلام دوستان منم یک کیلو دیگه کم کردم و 20 تایی شدم*** اگه ممکنه لطف کنید و کاهش وزن منم رو هم تو جدو ...

سلام عزیز ببخشید شما عمل اسلیو کردید الان حالتون چطوره ؟مسئله ای ندارید

چرا كه نه ،حتما موفق ميشي 👌🏻

فایا جان میشه بگی الان حالت چطوره وزنت چنده ؟مسئله ای ک نداری انشالله؟معده ت گشادتر شد ب نسبت چند سال پیش؟

فایا جان میشه بگی الان حالت چطوره وزنت چنده ؟مسئله ای ک نداری انشالله؟معده ت گشادتر شد ب نسبت چند سا ...

سلام عزيزم ،بچه هايي كه تو صفحات اول هستن (حتي بچه هاي جديد كه عمل كردن )ديگه نميان ،مخصوصا خوب وزن كه كم ميكنن شايد دلشون نميخواد ديگه تو فضاي چاقي برگردن 

از بچه هايي كه سالها قبل عمل كردن فقط نينوشكا و بلفي هستن كه تو صفحات آخر هم بگردي ،ميبيني لطف ميكنن و جواب دوستان رو ميدن 

منم دو ماه هست عمل كردم ،انتخاب عمل من اشتباه بوده و بايد جاي اسليو براي من بايپس انجام ميشد،چون متاسفانه دكترها اونقدر ديدن كه مريض ميگه من رژيم دارم ولي لاغر نميشم ،ديگه اوني كه واقعا راستشو ميگه رو باور نميكنن ،من به عمرم يه پرس كامل غذا نخوردم ،نه اينكه نخوام ،نميتونستم بخورم ،ولي خيليا تا چند پرس غذا نميخوردن سير نميشدن ،خوب صد در صد به اسليو جواب ميدن و لاغر ميشن ،من مشكلم رژيم هميشگي و پايين بودن متابوليسم و عدم تحرك بود كه هنوزم همونه 

ولي شايد با عمل هاي تلفيقي يا بايپس ،جواب ميگرفتم 

از لحاظ مشكل ،نه هيچ مشكل خاصي ندارم ،بازم تاكيد ميكنم چون قبلا آب و غذا هم زياد نميخوردم كه الان اذيت  بشم 

از لحاظ جسمي و عمل ،هم هيچ مشكلي نداشتم ،جز همون روزهاي اول كه طبيعيه 

سلام عزيزم ،بچه هايي كه تو صفحات اول هستن (حتي بچه هاي جديد كه عمل كردن )ديگه نميان ،مخصوصا خوب وزن ...

انشالله ک لاغرتر میشی مطمئن باش ب خودت تلقین نکن تازه دو ماه هست عمل کردی الان زوده برا ناراحتی

من معده م عصبیه این ی ماه ک فکر عمل اسلیو میکنم از بس اضطراب و ترس دارم دائم معده درد دارم 

میخاستم ببینم قدیمی ها ک عمل کردن الان حالشون چطوره

انشالله ک لاغرتر میشی مطمئن باش ب خودت تلقین نکن تازه دو ماه هست عمل کردی الان زوده برا ناراحتی من ...

از قديمي ها فقط همون دو نفر كه گفتم هنوز هم گاهي ميان 

بچه هاي جديدم كه تا وقتي درداي بعد عمل هست ميان و بعد كلا ميرن تو فضاي لاغري 

منم اگه هنوز ميام چون هنوز تو فضاي چاقي هستم 

2706