2752
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2005915 بازدید | 65982 پست
من قدم ۱۶۷ ۸۵ کیلو  همیشه در حال رژیم الان دیگه زانو درد پدرمو در اورده مدتی به اسلیو معده ...

وزنت كه زياد نيس نسبت به قد 

ولي اگه واقعا به خاطر همون وزن زانو درد شديد داري و هميشه هم در حال رژيم با چند تا دكتر مشورت كن 

و اينكه اگه متابوليسمتون پايينه و غذا زياد نميخوريد ،اصلا به اسليو فكر نكنيد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر رهبر بیمارستان مهر ?

اونجا فكر كنم دكتر زندي خيلي خوب باشن 

ريزه خوار هستي فقط فكر بايپس باش 

من الان پشيمونم اسليو كردم چون من زياد نميخوردم كه الان كم شدن حجم معده ام كمك تو لاغريم كنه 

اونجا فكر كنم دكتر زندي خيلي خوب باشن  ريزه خوار هستي فقط فكر بايپس باش  من الان پشيمونم ...

ممنونم وقت گذاشتی

خدا خیرت بده

فقط یه ایراد دارم

اونم دارو خوردن

با بای پس باید تا اخر عمر دارو خورد

ساده و بی ریا
ممنونم وقت گذاشتی خدا خیرت بده فقط یه ایراد دارم اونم دارو خوردن با بای پس باید تا اخر عمر دارو ...

مهم اينه كه از هزينه و كاري كه وقت ميذاري و انجام ميدي نتيجه بگيري 

وقتي نتيجه نگيري كه فايده نداره 

ايشالا كه انتخاب درستي داشته باشي 

عزیزم ممنون که هنوز هم وقت میذاری و راهنمایی میکنی مارو. شما اسلیو انجام دادی؟ وزن اولیه تون رو میشه ...

خواهش می کنم اول 92-94 بودم فکر کنم با 160 قد. مشکل به جز رژیم دائم که چه عرض کنم به قول بلفی قبل عمل هرچیمون میشد میگفتن مال چاقیه الانم میگن مال عمله.

من قسمت رونم پوست اضافه داره ورزش و آب خوردنم بی تاثیر بود یه بار برای ویزیت رفتم جراح پلاستیک و عملشو برام شرح داد ولی من دیگه توان و انرژی یه عمل بزرگ دیگه رو ندارم.

سلام دخترا میگم ما که عمل کرده ایم و به زور آب میخوریم اگر کرونا بگیریم چی میشه؟ کسی بوده بعد از ع ...

سلام عزیزم

اسلیو کردید?

به سلامتی 

کدوم دکتر?

شرمنده چقدر هزینه کردید?

ساده و بی ریا
سلام عزیزم اسلیو کردید? به سلامتی  کدوم دکتر? شرمنده چقدر هزینه کردید?

نه ساسی بای پس کردم. من بیمه تکمیلی داشتم کلش با تمام کارای جانبی دو میلیون شدمن دو سال و نیم قبل عمل کردم. اما بدون بیمه میشد 30 میلیون. عمل ساسی از همه اش گرونتره

نه ساسی بای پس کردم. من بیمه تکمیلی داشتم کلش با تمام کارای جانبی دو میلیون شدمن دو سال و نیم قبل عم ...

دوست محترم

راضی هستی

همه میگن اسلیو برمیگرده

ولی بای،پس هم مشکلات خودشو داره

ساده و بی ریا