2733
2739
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2003730 بازدید | 65975 پست

ی سوال دیگه هم داشتم .بچه کوچیک من ۱سال و ۱ماهشه. و شیر میخوره.البته غذا میخوره و موقع خوابش میاد و شیر میخوره.خواستم بپرسم که آیا بعد از عمل اسلیو یا مینی بایپس شیرم خشک میشه یا نه.و اینکه بعد از عمل بچه م میاد و شیر بخوره لازمه که من هرروز سرم بگیرم تا بدنم دچار کم آبی نشه یا لزومی نداره .ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه شیرخشکی بود.بزاربچتون روازشیرگرفتین عمل کنین سختتون میشه چون تایکماه مایعات میخوری  شیرنداری

میخواستم اینکارو کنم .اما درد کمر و پا منو از کار و زندگی انداخته.اصلا نمیتونم تکون بخورم .به گفته دکتر ارتوپد مصمم شدم هر چه زودتر عمل کنم 

میخواستم اینکارو کنم .اما درد کمر و پا منو از کار و زندگی انداخته.اصلا نمیتونم تکون بخورم .به گفته د ...

خب تا۳روزبستری هستی بچت چطورشیربخوره نمیزارن پیشت باشه

من زندگیم پرازمعجزه هایی ازطرف خداس  
2740
ی سوال دیگه هم داشتم .بچه کوچیک من ۱سال و ۱ماهشه. و شیر میخوره.البته غذا میخوره و موقع خوابش میاد و ...

اه نینیت منو نگیره ولی 

اگر واقعا میبینی نمیتونی تا هجده ماه نینیت صبر کنی از شیر بگیرش

چون بعده عمل خودت غذا نمیخوری چون معدت کوچیکه اب هم بازور میخوری دیگه جونی واست نمیمونه بخوای شیر بدی

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
اه نینیت منو نگیره ولی  اگر واقعا میبینی نمیتونی تا هجده ماه نینیت صبر کنی از شیر بگیرش چون ب ...

اخه دیگه وقت ندارم از شیر بگیرمش و البته بلد هم نیستم چجوری بگیرمش. اگه هرروز سرم بزنم ممکنه که شیرم خشک نشه

اخه دیگه وقت ندارم از شیر بگیرمش و البته بلد هم نیستم چجوری بگیرمش. اگه هرروز سرم بزنم ممکنه که شیرم ...

من بچه ندارم عزیزم

تجربه ندارم

فقط اینو میدونم بعده عمل جون نداشتم و اینکه کل بدنم پوسته داده بود بخاطره کم ابی شدید

و اینکه من سه روز اول روزی یک سرم بزرگ میزدم ولی باز هم بدنم حسابی کم اب شده بودم

خودم تا روز ده انگار روهوا بودم 

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون

من خدا بخواد فردا میرم برای اسلیو .خیلی ذوق این روزو داشتم اما نمیدونم چرا اینهمه استرس دارم.همش میگم نکنه مینی بایپس بهتره.البته هم مشاور دکتر عزیزی و هم این دکتری که دارم میرم پیشش گفتن اسلیو بهتره چون حجیم خوارم .اما نمیدونم چرا دودل شدم 

2706