2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2006943 بازدید | 65990 پست

بعضی موقعها فکر میکنم وقتمون اینجا میزارم اشتباههع چون بازم هرکسی کار خودشو میکنه 

اگر از تجربه دیگران اشتفاده نکنید باید خودتون تجربه کنیدتجربه دیگران اینکه ما دوباره برگشتیم و عمل لازمیم

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
ولی اگر پیاده روی رو انجام بدیم  وزنمون  راحت ماهی پنج کیلو کم میشه ولی باید روزی ده یا ...

راه و استخر

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بنده خدایی  سنگگ خورده بود با ابمیوه شرکتی مرده بود

الان به اینجا بود میگفتن دکترش بد بوده خخخخخخخ

من الان احساس بالا اوردن دارم از این جمله 

2731

یکی از آشناها عمل آبدومینوپلاستی انجام دادن من کنارشون بودم هیچی رو رعایت نکردن حتی گن نپوشیدن بعد کرونا گرفتن سر خود دگزامتازون زدن و ده تا آمپول رقیق کننده سرخود زدن روی جای زخم رو بتادین میریختن و هزار تا عدم رعایت دیگه بعد زخمش عفونی شد کلا یک چهارم پوست شکم از بین رفت و دایم لعن و نفرین میکنه دکتر رو الان دقیقا کجا دکتر مقصره؟ 

هر عملی رعایت داره مگه دل به خواهی که ما سخت نمیگیریم و مشکلی نداریم 

یکی از دوستانم بعد اسلیو تو بیمارستان کوکوسبزی خورده بود نشتی داد جالبه پزشک هم بودن !!!

هرچی آرزوی خوب مال تو 
بعضی موقعها فکر میکنم وقتمون اینجا میزارم اشتباههع چون بازم هرکسی کار خودشو میکنه  اگر از ت ...

چرا خیلی خوبه  همو کمک میکنیم 

خدا خیرت بده

من همیشه از شماها انرژی میگیرم

من تو مسافرت میگفتم چاق شدم شکمم بزرگ شده شما گفتی توهمه بخدا همون باعث شد استرسم کم شه

برگشتم دیدم چهار کیلو کم کرده بودم😍 ولی الان یکو نیم کیلوش رفته بالا😔

فقط راه میرفتم خیلی خیلی  زیاد 

اگر تا عید برنمیگشتم راحت ده دوازده کیلو می اومدم پایین 

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
یکی از آشناها عمل آبدومینوپلاستی انجام دادن من کنارشون بودم هیچی رو رعایت نکردن حتی گن نپوشیدن بعد ک ...

خیلی نترسن 

من تا روزه دوازده فقط مایعات رقیق میخوردم اونم چیزایی که دکتر برام مجاز کرده بود

خیلی نترسن  من تا روزه دوازده فقط مایعات رقیق میخوردم اونم چیزایی که دکتر برام مجاز کرده بود

من فکر کنم اولین پیتزا رو سال دوم جراحی خوردم 

تازه این همه رعایت کردم هنوز کلی اضافه وزن دارم ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
من فکر کنم اولین پیتزا رو سال دوم جراحی خوردم  تازه این همه رعایت کردم هنوز کلی اضافه وزن دارم ...

عزیزم شما چند کیلو کم کردی چقدر زمان برد به وزن اصلی برسی؟ 

چرا خیلی خوبه  همو کمک میکنیم  خدا خیرت بده من همیشه از شماها انرژی میگیرم من تو م ...

میدونی بد اموزی داره برای تازه عمل کردنا... یکی که عمل کرده میاد میخونه با خودس میگه پس منم میتونم یکم بخورم همون باعث مرگ طرف میشه یا اصلا چیزی نشه راه پرخوریش باز میشه چون ذهنش امادس .... همین خانم اگر ادامه بده به همین روش پولشو ریخته دور

سلام عزیزم شما ۲تا بچه کوچیک داشتین عمل کردین؟بعدش اذیت نشدین؟بچه هاتون رو راحت بغل میکردین بعد از ع ...

اره یکیش تقریبا دوساله بودیکیش 6ماهه وتپل.بعدازکشیدن بخیه هام اره کوچیکه روبغل میکردم اصلااذیتی نداشتم بجزگشنگی ماه اول 

من زندگیم پرازمعجزه هایی ازطرف خداس  
عزیزم شما چند کیلو کم کردی چقدر زمان برد به وزن اصلی برسی؟ 

من ۱۴۰ بودم به ۷۹ رسیدم بعد باردارشدم الان بین ۸۱ تا ۸۴ هستم قدم ۱۷۰ باید ۶۳ باشم دقیق هنوز ۲۰ تا اضافه دارم

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706