2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000960 بازدید | 65957 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام   من الان 53روزه که بای پس کردم فقط 14 کیلو وزن کم کردم  ورزش هم پیادروی دارم&nb ...

سلام بستگی به وزن اولیتون داره

اگز زیره ۱۱۵ بودین

خوب وزن کم کردین 

نگران نباشین

بایپس یکسال الی هجده ماه کاهش دارین

فقط و فقط ممنوعات و شیرینی نخورید

پیاده روی داشته باشید

حتما به وزن نرمال میرسید

و اینکه بدن بعده هر ده کیلو کاهش یه استپ میکنه خودشو ریکاوری میکنه دوباره کاهش شروع میشه

بیشتر مد نظرتون کاهشسایز باشه

و نسوزوندن عضله

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
2731

سلام من ۶ماهه که اسلیو کردم و۲۰ کیلو وزن کم کردم وخوشبختانه مشکل خاصی ندارم.بصورت اتفاقی نظر چندتا پزشک جراح رو خوندم که گفته بودن ۱۲تا۱۸ ماه بعد از عمل روزه نباید گرفت .کسی اطلاعی از این موضوع داره چون به پزشک خودم دسترسی ندارم.اینم بگم تا اینجای ماه رمضان مشکلی نداشتم فقط موقع افطار معده ام حالت ورم و درد داره ولی بعد از نیم ساعت خوب میشه

سلام من ۶ماهه که اسلیو کردم و۲۰ کیلو وزن کم کردم وخوشبختانه مشکل خاصی ندارم.بصورت اتفاقی نظر چندتا پ ...

اسلیو تا یکسال و بای پس تا دوسال نمیتونند روزه بگیرن 

اگر هم میگیرید زیاد اب و مایعات بخورید 

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید

من بعد از انجام همه ی آزمایشاتم قرار شد ۲۱برم عمل .البته پانزدهم یعنی ۴شنبه میرم پیش دکتر تا تصمیم نهایی گرفته شه که من مینی بایپس بشم یا اسلیو.چون هم ریزه خوار هستم هم حجیم خوار .حالا دودلم که کدوم رو انجام بدم که نقاهت بعد از عمل و اذیت شدن‌های بعدش کمتر باشه .آخه من ۲تا بچه کوچیک دارم باید زودتر سرپاشم

2740
من بعد از انجام همه ی آزمایشاتم قرار شد ۲۱برم عمل .البته پانزدهم یعنی ۴شنبه میرم پیش دکتر تا تصمیم ن ...

جفتش نقاهت داره

شما اگر ریزه خوار و شیرینی خواری اسلیو کنی دوباره چند سال بعد باید عمل کنی چون وزنت برمیگرده

و هم اینکه مجبور نباشم تا آخر عمرم مکمل و دارو بخورم .میشه راهنماییم کنید لطفا

شما هر عملی بکنی باید مولتی ویتامین بخوری

پس بخاطره روزی یکی دوتا مکمل تصمیم اشتباه نگیر

من بعد از انجام همه ی آزمایشاتم قرار شد ۲۱برم عمل .البته پانزدهم یعنی ۴شنبه میرم پیش دکتر تا تصمیم ن ...

بغیر مینی بای پس راضی نشو

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
شما هر عملی بکنی باید مولتی ویتامین بخوری پس بخاطره روزی یکی دوتا مکمل تصمیم اشتباه نگیر

سلام نینی جان 

من مدت هاست ک اینجا رو مطالعه میکنم 

ازتون چند تا سوال داشتم 

روند کاهش وزنتون چطور پیش میره چون وزنتون زیر ۱۰۰ بود 

و اینکه افتادگی و شلی پوست دارید 

غذا خوردنتون چطوره ؟؟؟

خبر دارید قیمت الان چقد شده ؟؟؟

سلام نینی جان  من مدت هاست ک اینجا رو مطالعه میکنم  ازتون چند تا سوال داشتم  روند ...

سلام من روز عمل به ۱۱۰ رسیده بودم الان بین ۶۳ تا ۶۵ وزنم میچرخه

تقریبا تو یکسال اول کاهش داشتم و بعد وزنم استپ شد

و اینکه اصلا دوست ندارم زیره ۶۲ کیلو برم

شلی دارم تو ناحیه بازو ران و زیره شکم اونقدر نیست که ناجور باشه

اگر هم خیلی ناجور بود مهم نبود چونکه لااقلبا لباس خوش فرم بنظر میام 

من با شهریار عزیزی عمل کردم

و اینکه نمیدونم الان قیمت ها چنده زنگ بزنید ازشون بپرسید 

سلام نینی جان  من مدت هاست ک اینجا رو مطالعه میکنم  ازتون چند تا سوال داشتم  روند ...

غذا هم بعضی روزها کم میخورم بعضی روزها زیاد قابل پیش بینی نیست ولی در کل خوب یه عملی غذا کم میخوره دیگه

2706