2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2003721 بازدید | 65975 پست
دکتر قلی زاده بیمارستان بقیه الله بادفترچه نیروهای مسلخ ۶تومن

تا یماه مایعات اشتباه محضه عضله میسوزونی ده الی چهارده روز مایعات بعد میشه پوره

الان تو مایعاتی باید مولتی ویتامین بدون قند سانستول بخوری تو پوره قرص مولتی ویتامینو شروع کنی

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا یماه مایعات اشتباه محضه عضله میسوزونی ده الی چهارده روز مایعات بعد میشه پوره الان تو مایعاتی بای ...

نمیدونم چرا اینجوری گفت ازش پرسیدم که یکماه خوردن مایعات زیاد نیست ومکمل ها رو نخورم مشکلی پیش نمیاد گفت نه به حرفم گوش کن انگار میخواست از سر بازکنه

نمیدونم چرا اینجوری گفت ازش پرسیدم که یکماه خوردن مایعات زیاد نیست ومکمل ها رو نخورم مشکلی پیش نمیاد ...

ایراد نداره

اون کارش فقط عمل بوده

شما برای غذا باید با دکتره تغذیه که عمل لاغری رو میشناسه پیش برید

اگر نه همینجا ما کمکتون میکنیم

بیاد تو گروه تلگرام 

اقای امیرعلی

2742
ایراد نداره اون کارش فقط عمل بوده شما برای غذا باید با دکتره تغذیه که عمل لاغری رو میشناسه پیش بری ...

متخصص تغذیه ۲۵ فروردین بهم وقت داده تا اونموقع اگه شما زحمت بکشید راهنماییم کنیدخیلی ممنونتون میشم ولینک کانال آقاامیرعلی  روهم اگه ممکنه بهم بدید.خداخیرتون بده

متخصص تغذیه ۲۵ فروردین بهم وقت داده تا اونموقع اگه شما زحمت بکشید راهنماییم کنیدخیلی ممنونتون میشم و ...

اشه عزیزم میگم لینکو براتون بفرسته

الان روز چندمید؟؟

متخصص تغذیه ۲۵ فروردین بهم وقت داده تا اونموقع اگه شما زحمت بکشید راهنماییم کنیدخیلی ممنونتون میشم و ...

@behbodi1001

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
2740

سلام بچه ها من 13روزه بای پس کردم 6کیلو کم کردم تاوحالا خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم 

من چون دم عید عمل کردم دکتر 5روز بعد عمل بم نوبت داد که چکم کنه بعد همون پنج روز پوره خوری رو گفت شروع کن تعجب میکنم این خانم یه ماه مایعات بش داده 

114وزنمه قدم هم 150سانته 

فعلا گفت گوشت و سبزیجات و میوه 4عدد لبنیات روزی 1لیوان و خرما 3عدد تخم مرغ نصف و آجیل 10عدد تو روز میتونم بخورم که من نصفشونو هم نخوردم تا حالا 

پیاده روی هم روزی یه ساعت دارم 

سلام بچه ها من 13روزه بای پس کردم 6کیلو کم کردم تاوحالا خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم  من چون دم ...

نرمالش از روز ده الی چهارده هست واسه پوره

خوری

پوره هم غذات باید شل شل باشه جوری که قاشق رو کج میکنی بریزه و احتیاجی به  جویدن نداشته باشه

میتونی از سوپ جو سبک شروع کنی 

حریره بادوم

کمپوت میوه خانگی بدون قندو شکر و پوست

کمپوت سیب و گلابی خوب میشه

عدسئ پوره

شیره بدون لاکتوز

ماست پروبیوتیک

بورانی اسفناج با ماست

عدسی پوره شده

انواع سوپ پوره 

114وزنمه قدم هم 150سانته  فعلا گفت گوشت و سبزیجات و میوه 4عدد لبنیات روزی 1لیوان و خرما 3عدد ت ...

سه تا تخم مرغ خیلی وحشتناک زیاده نهایتا یدونه رنده شده 

تازه بیست سی بار بجو

سلام بچه ها من 13روزه بای پس کردم 6کیلو کم کردم تاوحالا خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم  من چون دم ...

و اینکه اگر تو تلگرامی بگو که دوبا دوبار تایپ نکنم عزیزم

2706