2752
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2006943 بازدید | 65990 پست
گفتم عزیزی  طولابی پشتیبانی نداره کلا خودشم دیگه نمبینی دوست داشتی بیا تو گروه تلگرام

ببخشید چرا میگید دکتر طولابی پشتیبانی نداره دکتر عزیزی فقط شده تبلیغ بلاگرا الان یه بلاگر دو سال نیست عمل نکرده اضافه وزنش برگشته 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤

عزیزان به حرف کسی اینجا توجه نکنید خودتون دکتر انتخاب کنید من سال ۹۶ با دکتر طولابی عمل کردم هیچ مشکلی نداشتم هر وقت بخوام پیش دکتر تغذیه خانم گلرزند میتونم پیام بدم سوال بپرسم خودم خیلی رعایت میکنم  ۱۰۴ کیلو بودم در حال حاضر ۶۸ کیلو هستم یک سال پیش به ۸۰ رسیدم با رژیم و ورزش کم کردم عمل پایان چاقی نیست ولی خیلی کمکتون میکنه

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید چرا میگید دکتر طولابی پشتیبانی نداره دکتر عزیزی فقط شده تبلیغ بلاگرا الان یه بلاگر دو سال نیس ...

من با هردو عمل کردم

برگشت عمل ربطی به دکتر نداره

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
عزیزان به حرف کسی اینجا توجه نکنید خودتون دکتر انتخاب کنید من سال ۹۶ با دکتر طولابی عمل کردم هیچ مشک ...

چشم گوش نمیدیم به حرف کسی... 

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
2731
الان چرا ناراحت شدید ??!!

ناراحت نشدم فقط، پسر حرف گوش کنی هستم 

ربطی به دکتر نداره پس نباید انقدر تاکید کنید روی دکتر عزیزی 

برداشتت از تاکید اشتباهه من رو کسی تاکید نکردم فقط گفتم ترجیحم عریزیه 

مطمنا دکترای بهتری هم از عزیزی وجود داره

این گروه تلگرام را میشه بزارید اون قبلی که گذاستید صفحش باز نمیشه

به ای دی من پیام یدید

@iza7996

سلام من ۱۷کیلو اضاف دارم میخوام پلیسه معده انجام بدم میدونم که بالای بی ام ۴۰ رایگانه ولی من کمتره ک ...

پلیسه بدرد نمیخوره و منسوخ شده

سلام من ۱۰ روزه که اسلیو شدم ووزنم از ۱۰۴ به ۹۵ رسیده اصلا دلم نمیخواد وزنم سریع بیاد پایین چون بدنم همینجوری شل هست دکترم گفته تا یک ماه مایعات بخورم هیچ مکملی هم بهم نداده نمیدونم چیکار کنم

2706