2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2003711 بازدید | 65975 پست

من یه جا خوندم که میشه از طریق آندوسکوپی دریچه معده رو تنگ کرد ، از دکتر خودم سوال کردم گفت که فعلا در مرحله تحقیقه و کسی انجام نمیده 

آه ، زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم

من سو جذب به اندازه کافی دارم مشخصه از دفع چربی  و دامپینگ و بقیه علائم ، مشکلم معده گشاده که کلی غذا توش جا میشه ، یعنی اگه جراحی هم بشم باید یه جراحی ترمیمی باشه که معدم فقط کوچیک بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الانشم مثل گاو میخورم دارم مذثراعات میکنم یکم بخورم 5 ک چاق میشم

آقای امیر علی لطف میکنید اطلاعات بیشتری راجع به جراحی دومتون بدین؟ دقیقا براتون چکار کردن؟ الان چقدر میتونین توی یه وعده غذا بخورین؟ اذیت میشین موقع خوردن یا راحتین ؟ دفع چربی دارین؟

آقای امیر علی لطف میکنید اطلاعات بیشتری راجع به جراحی دومتون بدین؟ دقیقا براتون چکار کردن؟ الان چقدر ...

بیا تو کروه برات توضیح میدم

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
2742
گروه تلگرامیه؟ لینکشو لطف کنید 

behbodi1001

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید