2737
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت خیری برام نداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 41 پست
سکوت کن  بعدا خجالت میکشه این آدم مشکل ذهنی داره؟ خودش خونه داشت رفتین خونه کس دیگه ای

خواهرش و مادرش تو گوشش خواندن وگرنه الان تو خونه خودم بودم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم کل زندگیمون همش استرس و ناراحتی بود سر خونه

یاد بگیرین تو زندگی به حرف کسی گوش ندین خودتون فکراتونو بزارین روهم کار درست انجام بدین حتی اگه اپارتمان خودتم نرفتی نباید میفروختی خالی میزاشتی یا میدادی اجاره

2728
چرا این همه خرج خونه ای کردین که مال خودتون نبود؟؟ آیا به همسرت در مورد خونه قبولی داده بودین؟ اصلا ...

قرار بود برا خودمون باشه اما الان داداشم بزرگ شده من خودم پیشنهاد دادم که ما بریم بابام بفروشه دوتا واحد بخره ولی قراری نداشتیم که من تا آخر عمرم اینجا باشم که

حرفه نچسبید که ، اهمیت نده توی ناراحتی همه چی میگن بشینی ب این چیزا غصه بخوری بی ارزشه اینجا هم بخای ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

چرا این همه خرج خونه ای کردین که مال خودتون نبود؟؟ آیا به همسرت در مورد خونه قبولی داده بودین؟ اصلا ...

عزیزم خیلیا اینکارو میکنن یکی از دوستام اینکارو  کرد با خونه پدرشوهرش - جاریم خواهرم رفت اپارتمان پدرش 70 تومن خرجش کرد متاسفانه خریته دور از جون اسی

2740
میگفتی همون طلاهایی که داری میفروشی خونه بخری، خیری که از من بهت رسیده. در ضمن به اندازه ی همون پول ...

خونه که به اسم من میخره مشکلش اینه توقع داشت تا آخر عمر همینجا باشیم دنبال پیشرفت نیس

بهش گفتم اینارو اما دلم آروم نگرفت دلم شکست بدجور

یکمم بهش حق بده حیف بود اون خونه رو فروخت. الان ارزشش چند برابر شده. اینکارو برا آرامش شما کرده. شما هم ازش دلگیر نشو.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
قرار بود برا خودمون باشه اما الان داداشم بزرگ شده من خودم پیشنهاد دادم که ما بریم بابام بفروشه دوتا ...

خب پس همینه بگو، اول بار انداختیش توی طمع که بیا پول یه آپارتمان رو خرج این خونه کنیم برای خودمون باشه، حال خودت میگی بیا پاشیم بابام بفروشه، خب معلومه که مقصری، البته اون هم خیلی تقصیر داره که بدون سندی و هیچ چیز روی حرف یه آپارتمان رو از دست داده 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
خب اشتباه کردی اپارتمان رو فروختی خونه بازسازی کردی . خونه ای ک برا تو نیست رو? خب ایا بابات اجازه م ...

بله میخواد بفروشند دوتا واحد برا منو داداشم بخره

عزیزم خیلیا اینکارو میکنن یکی از دوستام اینکارو  کرد با خونه پدرشوهرش - جاریم خواهرم رفت اپارتم ...

خب مگه آدم احمقه پول نقد خونه رو بذاره جای کرایه چند سال؟؟؟؟ عجیبه والا

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
یاد بگیرین تو زندگی به حرف کسی گوش ندین خودتون فکراتونو بزارین روهم کار درست انجام بدین حتی اگه اپار ...

هرچی بهش گفتم گوش نکرد گفت باید بفروشم الآنم کاسه کوزه ها سر من شکست