2726
عنوان

شوهرم بهم گفت خیری برام نداشتی

393 بازدید | 41 پست

وقتی ازدواج کردیم آپارتمان داشت گفتم بریم همونجا زندگی کنیم گفت باشه اما خواهر و مادرش پشیمونش کردن که دوسال بریم طبقه‌ی بالای مادرشوهرم اینا در صورتی که خواهرش تازه عروس گرفته بود براش خونه جدا خرید .ماهم دوسال رفتیم ولی نقششون این بود که ما تا آخر عمر پدر مادرش اونجا باشیم من وقتی فهمیدم اینو خیلی بهم برخورد و گفتم باید بریم از اینجا. شوهرم اپارتمانو تو زمان ارزونی فروخت ۸۰تومن اومدیم خونه قدیمی بابامو بازسازی کردیم با ۶۰تومن و سه ساله اینجاییم حالا من میگم آپارتمان بخریم چیزی از خودمون داشته باشیم آقا بهش برخورده تو منت خونه باباتون سر من می‌ذاری از اول خیری نداشتی دوتا خونه رو به خاطر تو عوض کردم اینهمه خرج رو دستم گذاشتی خونه بابات طویله بود من درستش کردم منم گفتم خونه بابای خودتم طویله بود درستش کردی اگه خواهرت دخالت نمی‌کرد ماهم الان خونه ی خودمون و داشتیم.حالا صبح طلاهامو برداشت با ماشینمون بفروشه تا خونه بخره ولی گفت هیچکس از فامیل خودمو خودت حق ندارن  بیان خونمون دیگه خیلی ناراحتم بهم گفت که زنای مردم خیر دارن تو نداری  

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود......

بگو خیری ازت ندیدم که خیر داشته باشم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

واااااااا

چتو اینطوری شد

هیچ چیز توی زندگی از آرامشت ارزشمند تر نیست .سعی کن همیشه از کوچک ترین چیزها لذت ببری .از حواشی به دور باشی و ذهنت رو روی هدفات هات متمرکز کنی نه حرفای بی ثبات دیگران ‌.زندگیت پر از نورخدا باشه💗😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان تکلیف اون شصت تومنی که خونه بابات خرج کرده چی میشه؟ چرا همین خونه رو نمی‌خرید از پدرت؟

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
الان تکلیف اون شصت تومنی که خونه بابات خرج کرده چی میشه؟ چرا همین خونه رو نمی‌خرید از پدرت؟

به جای کرایه این چند سالی که بودیم.خونه پدرم گرونه نمی‌توانیم بخریم.قراره بابام بفروشه دو واحد به اسم منو داداشم برامون بخره

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود......

حرفه نچسبید که ، اهمیت نده توی ناراحتی همه چی میگن بشینی ب این چیزا غصه بخوری بی ارزشه اینجا هم بخای راهکاربدن میان میگن وااای چرا شوهرت اونجوری گف سند خونه رو بردار ب فکر جدایی باش ، پیشنهادی نمیدن ک بدردت بخوره ، عصبی شده ی چیزی گفته اونقدی دوستت داشته ک دوبار بخاطرت خونه عوض کرده خوبیاشو ببین و به یادبیارتا اروم شی از حرص حرفش

به جای کرایه این چند سالی که بودیم.خونه پدرم گرونه نمی‌توانیم بخریم.قراره بابام بفروشه دو واحد به اس ...

چرا این همه خرج خونه ای کردین که مال خودتون نبود؟؟ آیا به همسرت در مورد خونه قولی داده بودین؟ اصلا منطقی نیست آدم خونه بفروشه که خونه کس دیگه رو بازسازی کنه و بعدشم بگه این جای کرایه این چند سال!!! ارزش شصت تومنی چند سال پیش می‌دونی چقدره الان

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706