2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت خیری برام نداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 41 پست
بله میخواد بفروشند دوتا واحد برا منو داداشم بخره

میدونی شاید حس بدی پیدا کرده چون اون اپارتمان که فروخته خرج بازسازی کرده به نام خودش بوده ولی الان اگه خونه هم براتون بخرن به نام شماست. هرچند بین زن و شوهر این حرفا نیست ولی حقیقتا من جای شوهرت بودم از اول اصلا اینکارو نمیکردم ولی چون پدرت میخره درستش هم اینه به نام شما باشه

یکمم بهش حق بده حیف بود اون خونه رو فروخت. الان ارزشش چند برابر شده. اینکارو برا آرامش شما کرده. شما ...

خودش خواست بفروشه وگرنه من میخواستم همونجا زندگی کنم گفت امن نیستو فلان الکی

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس همینه بگو، اول بار انداختیش توی طمع که بیا پول یه آپارتمان رو خرج این خونه کنیم برای خودمون با ...

من اول گفتم بریم آپارتمان خودمون ولی برای اینکه خونه باباش بمونه سریع فروخت بعد داداشش بهش فشار آورد بیاد جای ما اونم پولو خرج خونه بابام کرد هرچی سرش میاد از بی فکریشه

میدونی شاید حس بدی پیدا کرده چون اون اپارتمان که فروخته خرج بازسازی کرده به نام خودش بوده ولی الان ا ...

تقصیر خودش بود چقدر گفتم نفروش بریم اونجا زندگی کنیم ولی از لج من سریع فروختش

2728
میدونی شاید حس بدی پیدا کرده چون اون اپارتمان که فروخته خرج بازسازی کرده به نام خودش بوده ولی الان ا ...

خودمون به غیر از این واحد که بابام میخره قراره با فروش طلاها و ماشین یه واحد دیگه بخریم این واحدی که بابام میخره به نظرت جبران ۶۰میلیونش نمیشه؟بخوادم به اسم خودش میزنم ولی به خونوادش اعتمادی ندارم 

خودمون به غیر از این واحد که بابام میخره قراره با فروش طلاها و ماشین یه واحد دیگه بخریم این واحدی که ...

نه به اسم خودت بزن چون معلومه شوهرت از اون ادماست که سریع تا یه چیز میشه خونه میفروشه حداقل به نام خودت باشه خیالت راحته. دفعه اول هم میگی با اصرار خودش فروخته پس دیگه شما تقصیری نداری خودش تصمیم اشتباه گرفته اگه با اصرار شما بود قضیه فرق میکرد

نه به اسم خودت بزن چون معلومه شوهرت از اون ادماست که سریع تا یه چیز میشه خونه میفروشه حداقل به نام خ ...

آره واقعا میترسم همش تهدید می‌کنه.الانم گفت خونه میخرم زیر منت کسی نباشم منم گفتم بهتر بخر این کاری بود که از اول ازدواج بهت گفتم خودت گوش ندادی 

2740
آره واقعا میترسم همش تهدید می‌کنه.الانم گفت خونه میخرم زیر منت کسی نباشم منم گفتم بهتر بخر این کاری ...

اره بزار شوهرت بخره خونه بشینین توش. پدرت هم که خونه خرید به نام خودت میتونی بدی اجاره 

بگو خودت عقل نداشتی؟  همون موقعم ک ۸۰ فروختی ارزون نبود ب قیمت فروختی

آره واقعا ما آپارتمان خودمون و داشتیم ولی نمی‌دونم چی تو گوشش خونده بودن گفت الا و بلا باید بفروشم الان داریم چوب ندونم کاریه اونو میخوریم بعد من بی خیر شدم