2737
2739
عنوان

کسی اینجا مربی باشگاه هست..

521 بازدید | 52 پست

بچه ها من میخام بدونم رو چ قسمتی کار کنم بهتر بشه بدنم نمیدونم کلا بدن خوب چ شکلیه فرم دهی یعنی چی حالا اگه نت یاری کنه عکس هم میزارم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب خودت داره 

اینکه بخوای حجم بدی ب بدنت عضله سازی کنی حرفه ای کار کنی  

یا تناسب اندام داشته باشی البته بدون حجم منظورم اینه چربی اینا نداشته باشی ک بیشتر رشته ی پلاتسه بدنسازیه

یا بخوای رو باسن و سینه کار کنی بیشتر 

زندگی کردن تو دنیا بدون داشتن آگاهی مثل پرسه زدن تو کتابخونه بدون لمس کتاب هاست :))))                             گیر کردم بین جنگ ازلی قلب و مغزم <<<<<< ?          کساییی ک تاریخ رو فراموش می‌کنند محکوم ب تکرار اون خواهند شد://// تاپیک های اول‌برا من نیس*****کاربری برای دونفره :)))) 
2731
مشکل مالی اگه نداری تا راهنماییت کنم که دعام کنی 

منم لطفا

من خیلییی لاغرم.چغق هم بشم صورتم خیلی زشت چاق میشه.البته ک چاق شدن من باهزاربدبختیه براهمین همیشه لاغرم»:

۱۶۵قدم ۴۴کیلووزنم

کاربری دست دونفره
2740
میشه عکسمو ببینی

کو ؟

زندگی کردن تو دنیا بدون داشتن آگاهی مثل پرسه زدن تو کتابخونه بدون لمس کتاب هاست :))))                             گیر کردم بین جنگ ازلی قلب و مغزم <<<<<< ?          کساییی ک تاریخ رو فراموش می‌کنند محکوم ب تکرار اون خواهند شد://// تاپیک های اول‌برا من نیس*****کاربری برای دونفره :))))